Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogdos a fiú? Nem értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogdos a fiú? Nem értem miért csinálja ezt. Tetszenék neki? Főleg fiúk!

Figyelt kérdés

Osztálytársam, és ebben a tanévben közelebb kerültünk egymáshoz. Eddig is barátok voltunk, és még most is azok vagyunk, de ő megszokta fogni a fenekem. Ez alatt nem azt értem hogy megmarkolja, csak hozzá ér, egy pillanatra és közben vigyorog. Tegnap ért hozzá úgy jobban, majdnem az egész tenyerével hozzá ért. Tudja, és szerintem látszik is rajtam hogy nekem ez tetszik. A melleimhez is hozzá ért már, és nagyon közel nyomja magát hozzám. Tegnap óta tényleg elég közel kerültünk egymáshoz, és én a viselkedésemmel mindent elárultam..hogy mennyire zavarban voltam mikor ezt csinálta. Talán vele jövök ki a legjobban az osztályból fiúk közül. Szoktunk együtt haza jönni suliból is, és akkor hozza a pulcsimat:)

Írtam már ki ezzel kapcsolatban ma kérdést, szóval ne legyen gond, hogy nem ez az első ilyen kérdés légyszi. Csak ki akarom deríteni miért csinálja ezt velem.

Kínoz..azt mondja nem szerelmes, és ő majd később fog elkezdeni csajozni, engem suliban még is szerelmemnek hív.

És azzal is kínoz, hogy fogdos, meg ahogy viselkedik velem, de azt mondja nem vagyok az esete...ami igaz lehet, tehát nem hazudik azzal kapcsolatban hogy nem tetszek neki, mert nem félős fiú.


Nem akarok bele szeretni, de szenvedni sem. Viszont most nekem szükségem van arra hogy foglalkozzon velem.

Fiúk ti mit gondoltok miért csinálja ezt velem?

Én hogy viselkedjek vele a suliban? Menjek el vele sétálgatni? Hagyjam neki hogy óvatosan ahogy eddig is fogdosson? Vagy szóljak neki hogy hagyja abba, és ne találkozzak vele sulin kívül? Ötletek? :/


2015. máj. 17. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg még annyira se engedd, hogy fogdosson... Valószínűleg nem is tudja, hogy azzal amit csinál mit is vált(hat) ki belőled, ezért nem is viselkedik annak megfelelően.
2015. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindegy
2015. máj. 20. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!