Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mostanában sok probléma felmerült a kapcsolatunkban, nem tűl felhőtlen a viszonyunk. Azonban a barátomnak lesz a sulijában egy bál, amire meghívott. Megjegyezném, hogy ezt kb a héten találta ki, szóval nem hónapokkal ezelőtt. De!

Ez a bál nekem elég drága, plusz megfelelő ruhám sincs, de ő erőskódik, hogy majd kitalálunk valamit.

De a lényeg, hogy most is eléggé szomorúan váltunk el, és megkérdezte, hogy mi legyen a hétvégi bállal. Én pedig rávágtam, hogy nekem ehhez így nincs hangulatom. Láttam rajta, hogy eléggé rosszul érintette, de úgy voltam vele, hogy ôszinte leszek, az igazat mondom neki.

De azóta átgondoltam, és furdal a lelkiismeret, hogy nem megyek el vele. Ettől függetlenül a hangulatom nem változott, a jegy árát ugyanúgy drágállom. Félek, hogy csak olaj lenne a tűzre, ha tényleg nem megyek el.

De tudom, hogy neki fontos, hogy ott legyek. De nem akarom mindig magam elé helyezni. Na szóval ilyen kettősség van bennem, mit tegyek?



tegnap 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Fizesse ő a jegyet, ne veled fizettesse. A kapcsolat érdekében elmennék. Nem tudod megmondani, mért nincs kedved. Csak.
tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, meg tudom mondani miért nincs most kedvem. Megbeszéltünk valamit, de nem jött el, megbántott. Megbeszéltük, bocsánatot kért, ettől függetlenül ez rosszul esett és még igen friss. Nem teszek úgy, mintha semmi nem történt volna.
tegnap 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghív, nekem logikus, hogy ő fizet.


Amúgy is sok gond van a kapcsolatotokban, lehet, el kellene gondolkodni a szakításon.

tegnap 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadtad a bocsánatkérését, vagyis folytatjátok a kapcsolatot, akkor tessék továbblépni. Ha nem tudsz neki megbocsátani, mert már túl sok minden összejött, akkor meg öntsél tiszta vizet a pohárba, és váljanak szét útjaitok. Annak, hogy együtt vagytok, de összeveszve, nincs semmi értelme.
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kifizethetné ő a jegyet, ha ennyire akarja, hogy menj.
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!