Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó napot! Van egy snapchat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó napot! Van egy snapchatem és ha ott van a friendsek között valakinek a neve akkor az nem tiltott le ugye? mivel nem írja ki hogy mikor volt elérhető meg azt a térképet se mutatja hogy hol van helyileg az illető de tudom írni a nevét és

Figyelt kérdés
Ki hozza a névvel együtt de a chatbe ha bele megyek akkor nem mutat semmit se 🥺🥺 hogy mi volt az utolsó beszélgetést hozza be és semmi többet 🥺 mivel többszőr is beszéltem vele de ha meg letiltott volna akkor nem tudnám be írni a nèvet meg nem lenne a friedsek között sem? Ha pl letiltott volna ugye?
tegnapelőtt 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Utoljára tegnap volt fent de azt már nem mutatja hogy 1 napja volt fent vagy 2 napja olyan mintha le tiltott volna az illető meg ki vannak hagyva írások ez mit jelnt?
tegnapelőtt 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:

attol hogy tudod irni a nevet attol lehet hogy letiltott..

elotte lattad hogy hol van?

az elerhetoseget nekem se mindig mutatja.. pedig tudom hogy nem tiltott le a szemely akinel nem mutatja..

tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap volt fent utoljára de úgy mutatta ilyen 13:00 kor hogy 23h in budapest hungary azon a térképen
tegnapelőtt 21:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem tiltott le csak nem nagyon használja?
tegnapelőtt 21:47
 5/6 A kérdező kommentje:
2 válaszoló nem tiltott le csak nem volt fent 1 napja mivel nem használja nagyon a snapchatet köszönöm a választ
tegnapelőtt 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, ezek szerint nem hasznalja annyit. es nem tiltott le.
tegnapelőtt 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!