Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baráti társaságom az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráti társaságom az exem is szeretné látni a közös programokon, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Nem tartom az exemmel a kapcsolatot. A baráti társaságom meg megkérdezett róla engem, bár amellett maradtak, hogy meghívják.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Én speciel nem látom értelmét, egyfelől nem is szeretném őt látni, tartani a barátságot vele. Másrészt később meg egymás párját mutassuk be egy közös összejövetelen?



júl. 13. 04:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a többiek jó barátnak tartják, akkor érthető, hogy meghívják. Azt is megértem, hogy nem szívesen találkozol vele, de ne parázd túl ennyire. Nem kell beszélni, jópofizni vele, max váltotok 2 szót, aztán ennyi.

Vagy talán van benned némi félelem, hogy bepróbálkozna, vagy vmi ilyesmi?

júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem volt ilyen régen hogy az egyik exem is a társaság része volt a pasijával együtt és hát volt hogy félrevonultunk lerendezni egymást 😆
júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én azt is megértem aki azt írja nem para, lehet én látom másképp. Ugyanakkor nem éreznem jól magam a társaságba így, meg később mutassuk be egymás új párját…hát ezek engem nagyon taszítanak. Szerintem ha tényleg igaz barátnak tartanának megtennék ezt értem.
júl. 13. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem kicsit önző, amit írsz.

Az exednek ne legyenek igaz barátai, csak neked??

Ha egy társaságban vagytok, egy szián kívül semmit nem kell mondanotok egymásnak.


Ezt az új pár bemutatását meg nem is értem...Bemutatod azoknak, akikkel jóban vagy a társaságból, ők meg elmondják neki, hogy ki az.

Vagy ha már elég nagyok, és intelligensek, bemutatkoznak egymásnak maguktól is.

júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem igazán találhatna magától barátokat, nem az exén felkapaszkodva szerezni.
júl. 13. 11:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h félreértettem: az exed nem volt a társaság része, mielőtt összejöttetek?

Meddig voltatok együtt, hogy így megkedvelték?

De akkor sincs rendben, hogy ha már kialakultak barátságok vele, akkor most rakják ki a társaságból?

júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így is fáj a szakítás még nézgessem találkozzak vele. Vagy tegyük fel lenne egy új barátnőm, az mit szólna, ha egy olyan társaságba vinném amiben az exem van
júl. 13. 11:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem volt a társaság része,csak azóta mióta bemutattam nekik,mint a párom. Egy évig voltunk együtt.
júl. 13. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy valamelyik srác fel akarja szedni?


Na olyan új barátnő tuti nem kellene, aki azon kiakad, hogy előfordulok egy társaságban az exemmel.

júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Addig megy ez max amíg neked nem lesz új csajod, és az meg nem tudja hogy ez a csaj az exed. Utána vagy ti távoztok abból a társaságból, vagy az exed.
júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!