Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen normális lenne ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen normális lenne ez?

Figyelt kérdés
Annyira oda vagyok az ilyen 25-30 as korosztályert. Tipikusan inkább az ilyen nerdebb okosabb sracokert. Az a baj a korosztalyomban nem igazan van ilyen jelen. Viszont ugy erzem nem igazan van eselyem.

ápr. 17. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak mondanám.
ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, fél év híján illik is rám a leírás. Hát őszinte leszek, nekem a 17 éppen csak nagyon határeset, de ha nagyon érett a csajszi akkor várnék 18 éves koráig a tényleges közeledéssel, addig csak ismerkednénk. De ez tényleg attól függ hogy agyilag mennyire felnőtt az a 17 éves lány.
ápr. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Oaztom a 2es véleményét, 17 éves az még nagyon fiatal, pedig "csak" 24 vagyok. És ezt alapvetően érettségre mondom, mert 17 évesen még nagyon éretlenek a lányok (is). Mondjuk ilyen fiatalon is van pár okosabb, szóval alapvetően nem zárkóznék el.
ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Elhiszem, hogy oda vagy ezekért csak ezeknek egy dugáson kívülre másra nem kellesz. Amúgy ez egy bevett divat, hogy úgy gondoljátok, hogy érettek vagytok holott ugyanolyan értelmi szinten vagytok azokkal mint akiktől futtok csak jól tudjátok színlelni a meg nem értett túl felnőttes csajt.
ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Rám is illik a leírás. Viszont gyanús, hogy kamu sajna, nem hiszem, hogy valakinek tényleg a nerd az ideálja
ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Persze. Érthető, hogy tetszenek az érettebb, az életüket már nagyjából összerakott férfiak. Az meg hogy valaki nerd, vagy ha úgy tetszik kicsit kocka szintén lehet vonzó, hisz van bennük az átlagnál nagyobb elméleti tudás bizonyos dolgokat illetően, emellett egy kis szenvedély adott dolgok iránt.


Egyébként szerintem akár a korosztályodban is lehetnek nerd srácok, ha még nem is ugyanannyira érettek, mint az idősebbek.


Mondjuk személy szerint, szerintem én már túl sok lennék neked is. :D

36/F

ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Van esélyed! Nagyon is!
ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Én már régen elmúltam mint harmincas korosztály, de még én is örülnék neked! f.
ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
És a sok nerd még be is veszi...
ápr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Vannak pedo hajlamuak, akik a fiatalokra vágynak, szóval lehet esélyed
ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!