Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül nem írna vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül nem írna vissza? Írjak rá megint ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete találkozgatunk és beszélünk. Megvan a közös hang és tényleg tetszünk egymásnak, alapból úgy indult, h a fülembe jutott, hogy bejövök neki. Viszont gyakran csinálj azt, hogy leláttamozza, akár egy kérdést is és nem ír vissza, de pl snapechaten küld közben képeket. Egyszer mondta azt, hogy akkor elaludt, de most se ír vissza de látta. Én is és ő is 17

2023. jún. 8. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Tuti hogy te vagy a fiú

Szerintem elkuldi a barátnőinek elemzésre

2023. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is !
2023. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elemzés, vagy néha közbe jön neki valami más dolog. Sok oka lehet, de felesleges ezen aggódni.
2023. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2023. jún. 8. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerű a válasz, nem tud rá mit reagálni.

Én fiú vagyok es altaban akkor szoktam ilyet csinálni egy lánnyal ha már unom és nem akarom tovább folytatni, A helyedben én ilyenkor hagynám és meg várnám hogy ő jelentkezzen.

Ha bejössz neki úgy is keresni fog, ha nem Hát nem mindegy?

2023. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!