Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnam kideriteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam kideriteni, hogy mit is erzek valojaban, illetve hogy o mit erez?

Figyelt kérdés
Lany vagyok, es van egy fiu baratom. Bo fel eve ismerjuk egymast, a kozeli varosban lakik, de nem talalkozunk olyan surun, viszont en szeptemberbe atmegyek egy masik gimibe, igy tobbet jarok majd a varosba, es tobbet tudunk talalkozni. Eleg visszahuzodod tipus vagyok, nehezen baratkozok, es keves velem egykoruval talalom a kozos hangot. O az eggyetlen olyan baratom, akire barmikor szamithatok, es vele barmit meg tudok beszelni. Az erdeklodesi korunk naagyon hasonlo, a gondolodasunk is sokmimdenben eggyezik, annyi jogy o nyitottabb es kb mindenkivel joba van, en viszont visszahuzodobb vagyok. Rengeteget irogatunk, es sokszor hivasozunk. Nagyon szeretem ot, mint baratot, es nagyon fontos nekem, mivel sokmindent koszonhetek neki, viszont neha elkap egy furcsa erzes. Nem tudom pontosan, hogy mit is erzek😕 ha barmi bajom van, o mindig megvigasztal, ha pl mondom hogy elmegyek futni, h leadjak par kg-t, akkor mondja h semmi szukseg nincs ra, es regebben volt parszor, hogy olyan dolgot irt, amirol nem tudtam eldonteni, miert irja. En vagyok a legjobb lany baratja, es o az en legjobb fiu baratom, de most elegge elbizonytalanodtam. Szerintetek letezik fiu lany baratsag? Hogyan tudnam eldonteni, hogy mit is erzek valojaban? Illetve hogy johetnek ra, hogy o mit erez? Esetleg az ilyen baratsagokbol lehet jol mukodo, hooszu tavu kapcsolat, hazassag? (Felre ertes ne essek, nem tervezem ezt, vagy ilyenek, csak kivancsi vagyok. De igazából nem tudom hogy mit is erzek..)

2023. febr. 12. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy ezt kommunikáljátok egymás felé, beszéljetek róla.


Itt lehet fejtegeti hosszasan a dolgokat, de minden ember, kapcsolat, más és más ezt nektek kell kitapasztalni.

2023. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután a kapcsolatoknak (jó esetben) egy jó barátság az alapja, ezért remek kapcsolat lehetne egy ilyen jó barátságból. Viszont szerintem ne próbálkozz be, ha ennyire nem vagy biztos az ő és a magad érzéseiben sem.
2023. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként szerintem létezik fiú lány barátság.
2023. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a hasznos!

Semmikeppen sem probalkozok be, mert a magam erzeseiben sr vagyok biztos.

Igen, en is hiszek a fiu lany baratsagban, van rajta kivul 2 masik, de o a legfontosabb a 3 fiu kozul es csak nala erzem neha ezt

2023. febr. 12. 22:29
 5/8 NTBS ***** válasza:
21%
Szerintem mond el őszintén, hogy milyen dolgok kavarognak benned.
2023. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Jól teszed, hogy nem próbálkozol be. Inkább várj még, hogy hogy alakulnak az érzéseid, mint hogy esetleg később megbánás legyen benned a tetteid miatt.
2023. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igeen, en is igy gondolom ezt. O az eggyik legjobb baratom, es semmikeppen sem szeretnem elvesziteni
2023. febr. 13. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondj semmit, viselkedj természetesen, tudom milyen érzés a legjobb barátból upgrade-elni (pasimra) és ha vlm rosszul sül el akkor vége, és hidd el nem jó érzés. Várd meg hogy kezdeményez-e. És igen, sztem létezik fiú és lány közötti barátság
2023. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!