Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok, ha kiderülne a barátotokról, kiszemeltetekről, hogy szenvedélyes sportrajongó?

Figyelt kérdés

Itt a drukkernek annak a típusára gondolok, aki ugyan megnéz és végigszurkol minden meccset, de NEM alkoholizál mellette, csak van egy ilyen szokása.


Elítélnétek, vagy esetleg csatlakoznátok a meccsnézéshez, ha sikerülne neki veletek is megszerettetnie a sportot?



2022. jún. 9. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Aki ilyen arról általában alapból tudni lehet és nem később szokott kiderülni. És emiatt nem is lesz6a kiszemeltem, mert nekem ez nem szimpatikus és nem matchel az érdeklődési körömmel.

Viszont az egyáltalán nem zavar ha valaki szokott meccset nezni, vb-t például én is néztem.

2022. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem verekszik, nem issza le magát, meg nem huligán, addig semmi gond.
2022. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha egyébként sok lenne bennünk a közös, és tényleg nem lenne az a minden meccs mellé jól beb*szunk-típus, akkor nem zavarna. Néha én is szívesen megnézek egyet-kettőt. Viszont ha nem tudná félre tenni a sportnézést valami más közös program, vagy speciális alkalom miatt, az zavarna. Például az évfordulós vacsorán nem örülnék neki, ha az asztal alatt nézné a meccset a telóján :D
2022. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez elég negatívum. Nem örülnék hogyha a párom rendszeresen ülne a tv előtt és meccset nézne. Jobban szeretem az aktív hobbikat. Meg engem a legtöbb sport nem érdekel annyira hogy nézzem, így nem lenne kedvem vele nézni sem.
2022. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez a tulajdonság idővel csak rosszabbodni szokott. Én mérlegelnék, hogy akarom-e és vszeg kiszemelnék vki mást.
2022. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!