Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van rendben, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van rendben, ha egy 14 éves lánynak 21 (lassan 22) éves barátja van?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 00:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
24%

"Nem, nincs rendben hogy egy általános iskolás kislányt egy defektes pali fűzögeti."


Egy átlagos 21-22 éves ember még csak papíron felnőtt, mentálisan jóval közelebb van a tinédzserkorhoz, mint a felnőttkorhoz. Legalábbis én így voltam vele, és a legtöbb közeli barátom is, akikkel beszéltünk erről, szintén úgy vannak vele, hogy így utólag belegondolva 21-22 évesen még bőven nem voltak felnőttek, legalábbis nem úgy viselkedtek. Persze amikor abban az életkorban van az ember, akkor úgy érzi, hogy ő már hű de érett meg hű de felnőtt, én is pontosan ugyanígy voltam. Ahogy kamaszkoromban is egész végig. De így jóval 30 fölött visszatekintve már látom, hogy baromira nem így volt.

2022. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 franciasrac ***** válasza:
76%
A válaszok őszintén meglepődtek, szerintem egyáltalán nincs rendben, 14 évesen alig vagy tini, még játszol a kertben, míg 22 évesen saját lakásod, jogsid, munkád stb. lehet már... Van egy 18 éves barátom aki egy 15 éves lánnyal akart randizni és mindenki a körömben megdöbbentőnek tartotta, szóval ilyen nagy körkülönbséggel, ezt csak pedofíliának hívnám, szerintem egyáltalán elfogadhatatlan.
2022. márc. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
72%

A 14 eves lany meg eretlenul gondolkodik, nem tud felelos donteseket hozni. Masreszrol meg csak most fog kozepiskolaba menni, a 22 eves fiu meg mar dolgozik vagy legalabbis egyetemet vegzett vagy vegezni fog hamarosan. Ket kulonbozo eletszakaszban vannak. Ismerek olyan not aki 13 eves koraban osszejott egy ferfival aki legalabb 25 volt akkor. Ez a no most kb 28 lehet es meg mindig egyutt vannak. Tehat van olyan pelda is amikor nagyon jol alakul kesobb is minden.


Amikor 24 voltam akkor egy 14-15 eves lany teljesen odavolt ertem. Nem mondta soha, de minden nap irt nekem es sokat beszelgettunk es tudom hogy o kapcsolatot akart volna velem. O mar akkor ugy nezett ki mint egy 20 eves. Ha nem mondja a korat akkor nem is tudtam volna hogy mennyi idos valojaba. Parszor talalkoztam vele de nem akartam komolyabbat tole mert a gondolkodasa nem volt olyan mint egy felnotte, mas eletszakaszban voltunk. Mikor legutoljara lattam azutan valahogy megvaltozott minden, elmult szamara a varazs es nem keresett tobbet, facebookrol le is torolt. Kb 1 ev mulva ramirt instan hogy mi ujsag, akkor nekem mar volt egy kapcsolatom es o is a kapcsolataval dicsekedett hogy van egy fiuja es hogy mik a tervei. Azota viszont egy uzenetet sem valtottunk es eltelt jopar ev.

Most 22 eves kb es ha szingli lennek akkor gondolkodas nelkul osszejonnek vele :D. A korkulonbseg nem valtozott azota sem, mert en 32 leszek iden, de mar nem olyan ertero az eletunk, mivel egy 22 eves mar nagykoru, dolgozik vagy hamarosan dolgozni fog es sokkal onallobb.


Ha te vagy a fiu akkor az a tanacsom hogy ne eroltes most egy kapcsolatot vele mert meg ilyen idosen erzelmileg instabil. Sokat valtozik az izlese, erdeklodesi kore, tervei. Teljesen mast akar 1ü2 ev mulva mint most.


Ha te vagy a lany akkor pedig azt mondom hogy keress korban hozzad valot mert egy 22 evesnek mas az elkepzelese egy kapcsolatrol. Nem a szexre gondolok hanem arra hogy egy 22 eves mar tervezi az osszekoltozest altalaban, te meg nem koltozhetsz oda hozza 14 evesen. Anyagilag a szuleidtol fuggsz, a 22 evesnek meg van mar sajat bevetele altalaban. Persze tarthatjatok a kapcsolatot egymassal, akar csak havi szinten egy-egy uzenet es ki tudja, lehet a jovoben egyutt lesztek.

2022. márc. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
83%

"Szinte egy korosztály"


Elnézve a huszonéves társaimat, nem csodálom, hogy valaki szerint ez rendben van, mondjuk egy olyan értelmes srác, mint én sosem járnánk vagy akarnánk bármit is egy 14 éves gyerektől.

2022. márc. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
68%
Egy 22 éves FELNŐTT férfinek semmi keresnivalója egy 14 éves KISLÁNNYAL... A csávó pedofil, undorító. Ez a 8 év korkülönbség 24-25 felett nem sok, de most nagyon. Teljesen más szakaszaiban vannak az életnek.
2022. márc. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim válasza:
13%
Azért nem mindegy hogy agyilag a 14 éves 14 éves-e és a 21 tényleg 21 -e. Vannak nagyon érett 14 évesek és éretlen 21 évesek. Valójában ha rendes fiú és látszik rajta hogy komolyan gondolja.. de valljuk be..úgysem fog örökké tartani mert nagyon nagyon fiatalok.
2022. márc. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
83%
12 - es/13 - as: Mi az? Érzékeny pontodra tapintottak? Tuti, hogy valami negyvenes pedo incel vagy, aki Anotalkon is a 16 alatti kategóriában írogat kiscsajoknak...😅😂
2022. márc. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
82%

Hagyjuk már, hogy a nagyszüleink is 15 évesen már házasodtak... Miért kell azzal a barbár korszakkal dobálózni...? Basszus! Az sem volt normális dolog!

A nagyszüleim mind 30 körül házasodtak, de beszéltem olyan idős nénivel, alig volt még csak 15, de már házasodott a nála 10 évvel idősebb papával.

Ott sem a kiscsaj erőltette a házasságot, hanem a pasas - és az ő családja!

Gyakorlatilag, rabszolgaként kezelte az öreg, mert ő még éretlen kislány volt...

Ennyi erővel azt is hozzátok fel, hogy az is normális volt, hogy ostorral verték a gyerekeket akkoriban - például a dédimet...

...vagy olyan pofont kapott a nagymamám az anyjától, hogy vérzett az orra...

Ja, hogy ezeket is jól tették akkoriban, igaz...?

A pedofília szerintetek normális volt akkoris még ma is, de a verés, az nem mi...?

Mindkettő abnormális dolog!

A 21 éves fiúnak nyilván jó, mert nem kell sokat könyörögni a 14 éves lánynak, hogy belógassa neki...

Egy vele egykorú lánynak meg már fel is kéne mutatnia valamit...

Szánalmasak az ilyen fiúk (fiúk, nem férfiak!)... Tipikus lúzerek, akik képtelenek felszedni egy velük egyidős lányt, ezért a gyerekekkel próbálkoznak...

A legszomorúbb mégis az, hogy ezt sokan normálisnak tartják... Azért arra kíváncsi lennék, ha a ti lányotok állítaná haza általános iskolásan egy 21 éves sráccal, mit szólnátok... Gyanítom, az már nem tetszene...

2022. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
22%
Jogilag rendben van, szóval én összessegében leszarom. Csinaáljanam azt, amit szeretnének. Mondjuk ha a lány apja lennék, kicsit azért húznám rajta a szemöldököm.
2022. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
83%

Akár rendben van, akár nincs, azért élethosszig tartó románcra ne számíts!

Lehet a lány érettebb a koránál, lehet, hogy a fickó tényleg komolyan gondolja, de 10 év múlva a lány még mindig alig 2 évvel lesz idősebb, mint most a srác.

Ebben az életkorban ez a felállás egyáltalán nem optimális. Egy 14 évest teljesen más dolgok érdeklik, mint azt, aki már túl van a pubertáskoron.

2022. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!