Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nevetek, mosolygok rám néz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nevetek, mosolygok rám néz és ő is elmosolyodik ez miért van?

Figyelt kérdés
Ezt csak nálam csinálja más lányoknál nem mikor rohogok valamin vagy el mosolyodok rám néz és ő is elmosolyodik. Sokszor néz.

2022. márc. 11. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Tetszel neki.
2022. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ide erős túlzás a szerelem meg a kapcsolat, párkapcsolat hashtag.. Lehet, hogy simán jófej és kész. Tini kategóriás kérdés.
2022. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
63%
Ebből lagzi lessz 😁
2022. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
zavarba jön tőled
2022. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elkeseríteni nem akarlak, de nekem is volt ilyen egy fiúval, mikor egyzser hetes volt, és ránéztem, akaratlanul is elmosolyodtam.

Nemtudom miért, mert nem voltam belé szerelmes, de másoknál mégsem csináltam ezt, mondjuk én zavarba is jöttem xDDD

Lehet hogy tetszel neki, vagy szimpatikusnak tart, de sok minden kiválthatja nála ezt

2022. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszel neki.
2022. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán tetszel neki.
2022. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!


Tetszik neki a mosolyod! Ez már önmagában is jó jel, de még nem jelent semmit.

Mert ha őt csupa sírós, vagy durván erőszakos emberek veszik körül (ahol él), akkor egy mosolygó ember látványa az alapvetően mosolyra csábít. Hiszen az ilyen esetben számára olyan, mint egy falat kenyér, melyre már régóta éhezik.


Hiszen azt írod, hogy ha nevetsz, röhögsz, mosolyogsz... ez akkor van. És gyakran néz.


A válasz a kérdésedre pedig benned van. Éspedig a következő:

Egyszer, mikor ez történik... odamégy hozzá és rákérdezel:

- Most őszintén... miért mosolyogsz rám, amikor én nevetek? - CSAK ennyi lenne a dolgod... és a reagálásából nagyon sok mindenre választ kapnál. Ez még akkor is igaz, ha erre föl fogná magát és hirtelen elfutna. Vagy esetleg "nyögne" rá valamit.


Csak el kell határoznod magad, hogy VÉGÉRE JÁRSZ ennek a talánynak. Mert ebből még akármi is lehet...


Az ERŐ legyen veled!

2022. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!