Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok csak azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok csak azért nézni egy lányt( pl ha szembe jön, mert egyszer rajta kaptátok hogy néz) mert csak megakarjátok tudni hogy megint néz e? Vagy szemkontaktust csak azzal csináltok aki tetszik?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ti szoktatok csak azért nézni egy lányt( pl ha szembe jön, mert egyszer rajta kaptátok hogy néz) mert csak megakarjátok tudni hogy megint néz e?"


Én igen.

2021. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
2021. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nem figyelek annyira ezekre a dolgokra.
2021. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiú (és lány) más-más e tekintetben.
2021. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Én azért nézem meg őket, mert tetszenek.
2021. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

igen szoktam nézni, figyelgetni.

ha nem veszem észre, akkor egy idő után abbahagyom, mert úgy gondolom, hogy semmi sem változott..

2021. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6#os vagyok, amúgy csak azzal szemezek, aki bejön...
2021. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Minden lány szép!
2021. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!