Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene venni valamit? Illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene venni valamit? Illik ilyenkor adni nekik is ajándékot?

Figyelt kérdés
Szóval hamarosan itt a karácsony, Ti szoktatok ilyenkor a párotok szüleinek is venni valami apróságot? Nagy kérdőjel ez bennem, mivel nyilván tini párkapcsolat, nem élünk évek óta együtt, de mégis úgy érzem, hogy illene. Viszont van két testvére is, így azt sem szeretném, hogy Ők kimaradjanak, rossz néven vegyék, vagy bármi. Emellett nem is vagyok túl jó ajándékozó, tényleg csak a hozzám közel álló emberekről tudom, mit szeretnek, egyébként ötletem sincs, másnak mit ajándékozzak. Tehát érdekelne, ki mit gondol róla, esetleg túlgondolom?
2021. nov. 3. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szüleinek pl egy üveg bor, egy csokor virág, a tesóinajk meg 1-1 tábla csoki pl. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Egyszerű, de nagyszerű.
2021. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem követelmény.
2021. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!