Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme próbálkoznom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme próbálkoznom nála, vagy "friend zoneolt"?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, regebbrol ismerem, de csak most kezdtünk el komolyabban beszélgetni, és én próbálkoztam nála, először csak próbáltam utalgatni rá, hogy vajon lehetne e valami, aztán elkezdett elhivni bulikba, oriaskerekezni kettesben stb.. De állítása szerint nem jövök be neki, de akármikor találkozunk órákon át tudunk folyekonyan beszélgetni, ha elhivom valahova mindig raer és szán rám időt, ő is ugyan úgy keres engem, nem csak én őt, nincs nap hogy ne beszélnénk, a szülinapjára is meghívott,es most már teljesen nem tudom mi sülhet ebből ki, úgyhogy nektek esetleg tipp, hogy ez szimplán csak egy friendzone vagy törekedve akár egy kapcsolat

17f


2021. okt. 11. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Aza csajt aki időt/energiát szán rád azt egyértelműen érdekled, akár mint barát mert élvezi a társaságod akár olyan akit pasijának is el tudna képzelni. Kettő közül nqgyjából neked kell kitalálnod most melyikről van szó, vagy pedig nekikezdeni flörtölni és kicsit jobban nyolmulni hogy érezze hogy több is lehessen belőle, de ha tényleg csak barátilag akar és nem lát benned többet akkor azt onnan már nem csinálod vissza valószinüleg
2021. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Lehet mindkettő, embertől függ. A tapasztalat azért azt mondja, hogy inkább a barinőjének tart ezek alapján, a leírás alapján szikrája sincs annak hogy komolyabb lenne benne.


Neked kell érezned milyen a vele töltött idő, mennyire bensőséges, egyes esetekben intimebb-e (pl. hosszú csend és szemezések, sok érintés, simogatás, ölelgetés, stb.). Én nem élném bele magam a helyedben, egyébként meg beszélj vele hogy hogyan gondol rád, kérdezd meg milyen kapcsolatot gondol kettőtök között. Ha nem akar hülyíteni, akkor megmondja hogy csak barátság, más esetben megszivathat.

2021. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod a barátságot, akkor nyugodtan kérdezz rá nyíltan, hogy most mi is van kettőtök közt. (Egyébként egy erős barátság simán kibír ennyit.) Más nem nagyon tehetsz, a találgatás nem visz előbbre.
2021. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De állítása szerint nem jövök be neki..."

mi a kérdés, kérdező? itt a válasz. nem jössz be neki.

te összekevered a barátságot a csajozással, és elbeszéltek egymás mellett.


te csajozni akarsz, ő szimplán barátkozni.


nekem is van férfi barátom, már idősebb vagyok nálad, és mi is dumálunk, meg szabadulószobába megyünk, meg megöleljük egymást talikor, de ennyi.


neki van nője, nekem is pasim, és kész.

2021. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez barátság zóna, ha megmondta nem jössz be neki, nincs kérdés, együtt párként nem lesztek. Vagy elfogadod a barátságát, vagy lelépsz.
2021. okt. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!