Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom és emiatt elveszte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és emiatt elvesztettem a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés
Ő többet érzett irántam, de én mondtam neki hogy én nem. Összejöttem a barátommal de elvesztettem a legjobb fiú barátom. Önző lennék ha továbbra is beszélgetnénk ezért nem is beszélünk. De nekem mint barát nagyon hiányzik(tudom persze hogy nem leszünk újra jóban, barátommal sem csinálnám ezt és a legjobb fiú barátommal sem) nincs fiú lány közt barátság szerintem ez esettben ő érzett többet és nekem nagyon hiányzik. Mi segít elfelejteni őt, hogy még véletlen se mutassam ki hogy hiányzik, mert tudom ő neki máshogy hiányzok ezért semmi beszélgetést nem szeretnék vele nem akarom hogy neki rossz legyen?
2021. okt. 10. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, az ilyen fiúbarátok általában csak addig legyeskednek, ameddig nincs pasi a láthatáron, ha utána sértődés van vagy eltűnnek, akkor kibújt a szög a zsákból. Keress olyan barátokat, akik nem szerelmi alapon vannak veled, vagy olyat akinek már van párja, és ha minimális jelét is elkezdi mutatni annak, hogy bejössz neki, le kell szögezni, hogy csak barát.
2021. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az idő segít.
2021. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság volt.
2021. okt. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!