Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor barátként vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor barátként vagy többként tekint rám? Ellentétes dolgokat mond.

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedek egy lánnyal, interneten találtunk egymásra.

Az első nagy sokk pár hét után volt, amikor azt mondta nagyon jó barátja vagyok. Én ott letörtem, mert többre vágytam, de elfogadtam, azóta is jóban vagyunk. Viszont mostanában meg többször is utalt ránk úgy, mintha egy pár lennék, vagy szerelmesek (erről eddig szó sem volt), meg hogy ha gyerekünk lenne milyen lenne. Én ezekre nem tudom hogy reagáljak, ezért általában vagy elviccelem vagy közömbösen, mert nem akarom hogy a félreértés miatt megromoljon a kapcsolatunk.

Főleg a lányokat kérdezem, ezek mit jelenthetnek?

17F és 17L


2021. máj. 3. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányok vagyunk, ilyen gondolatok normálisak. Nekem is a legjobb barátom fiú, és szoktunk ilyen témáról beszélni. Szerintem ebbe semmi izé nincs.
2021. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg úgy jó érzés így belegondolni.. 😅😅
2021. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Am meg kérdezd meg tőle, előrébb leszel vele.. ;)
2021. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Támogatom hármast, kérdezd meg...
2021. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi nem fogjuk tudni, hogy a lány mit gondol. Vele beszéld ezt meg.
2021. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az elején azt mondja,hogy barát vagy neki az is maradsz. Tapasztalatam nem egyszer hidd el.
2021. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!