Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel tök jókat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel tök jókat beszélgetek, egy idő múlva meg szeretné.m kérdezni tőle majd hogy akar-e majd többet, de egyszerűen csak én írok, és hozok fel dolgokat amikről lehet beszélni, és kezd unalmassá válni... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 11:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed le vagy maradva, akkor vegyél annyi erőt, hogy érezzed úgy, hogy van még időd! Akarni kell, nem sopánkodni afölött, ami nem is akkora probléma.
2021. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igaaaz ,köszi :)
2021. ápr. 27. 16:35
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Az első hozzászólókkal nem értek egyet. A volt barátommal úgy volt, hogy szinte mindig ő írt rám, volt hogy nem is elsőre válaszoltam csak amikor már sokadszor írt szegény. De ettől még nagyon örültem neki, és a találkozókat is mindennél jobban vártam. De egyszerűen én ennyire nem vagyok kezdeményező,ráadásul nekem nem megy az írogatás úgy, az én szeretet nyelvem az érintés és az együtt töltött idő

Szóval azt akarom ezzel mondani,hogy ne dobd ki emiatt a lányt,mert nem biztos hogy nem érdekled,sőt

2021. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!