Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit ha nem hasznalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha nem hasznalt egy emojit sem?

Figyelt kérdés
TUDOM hulye/gyerekes kerdes, de legutobbi talalkozasnal ugy tunt mintha erdekelnem. Most meg par hetre ra irtam neki vmivel kapcsolatban es nem irt egy emojit sem, es ahogy irt kicsit flegman jott le nekem. Ennek van lehett oka? Lehet tulreagalom, es hulyenek neztek, de elgondolkodtatott.
2021. márc. 3. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira hülyeség, ha én valami üzenetet olvasok és mellette van egy emoji, akkor az olyan hangsúllyal, lejtéssel, hangulattal játszódik le a fejemben. De őszintén, ha sokszor beszélgettek élőben, vagy úgy, hogy hallod a hangját, a lejtéseket, a hangsúlyt, és jobban megismered, akkor majd nem lesz gond az emojit használata nélkül sem. Az új emberekkel valahogy velem mindig így szokott lenni. De amúgy őszintén, ha nem szokott használni, akkor nincs miért aggódnod (de ez is attól függ mennyire (egyértelműen) volt flegma)
2021. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem
2021. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Kérd meg Heidi-t, ő nagyon okos és vicces lány. Kiválóan ért az emoji-analízishez.
2021. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nos én nem vagyok nagy rajongója az emojiknak, habár remekül kifejeznek érzelmeket egy-egy mondathoz. Mégsem szabad őket olyan komolyan venni! Nem tudom kik vagytok, szerettek sok emojit írni a mondatok végén? Erre gondolok-> "Jaj de vicces😂😂😂😂😂"

Mert ha igen, akkor végképp nem kell sokat látni a mögé, ha egyszer hiányoznak. Egyébként is, mindenkinek vannak rosszabb napjai, nekem is van olyan, mikor nem figyelek a szép írásra és fogalmazásra. Nála ez abban jelenik meg, hogy flegma és nem ír emojikat. Ne aggodalmaskodj! :)

2021. márc. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy randiztok, aztán pár hétig nem találkoztok és ráírsz, és csodálkozol, hogy emojit sem rak? Mondd, ennyire béna vagy, hogy hetekig nem találkozol vele, aztán csodálkozol, hogyha esetleg szarik rád?
2021. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol irtam hogy randizunk...
2021. márc. 4. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor találkozás...

Rég el kellett volna hívnod randira.

2021. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat bocs de lanykent nem hivok senkit randira
2021. márc. 4. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig nincs benne semmi ciki, én örültem volna neki. Lehet nem mer kezdeményezni magától.
2021. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!