Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam a barátommal de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátommal de vissza szeretném kapni. Mit csinálhatnék hogy újra összejöjjünk???

Figyelt kérdés
Valaki tud ebben segíteni hogy csináljam???
2021. jan. 5. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a legegyenesebb utat, mondd el neki, hogy érzel, és ennyi, aztán majd ő megmondja, hogy újra össze akar-e jönni veled vagy sem.
2021. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj vele kapcsolatba és mondd el neki, mit szeretnél. Aztán ő dönt. Jól gondold meg, hogy elmúltak-e ill. tudod-e ezentúl tolerálni azokat az okokat, amik miatt szakítottál. Társpótlónak ne használd a fiút!
2021. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség és bátorság kell hozzá!

Sok sikert!

2021. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek az előttem szólókkal, ha esetleg megosztod velünk, hány évesek vagytok, mennyi időre szakítottatok, és miért, akkor tudunk többet segíteni, de igazából szerintem ennyi is elég.
2021. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ő 16 én 1 évvel fiatalabb vagyok.

Azért szakítottunk mivel azt hitte megcsalom az egyik haverjával aztán ráirt valaki hogx én biztos megcsalom meg ilyenek. De én sose csaltam volna meg. Most szombaton szakítottunk.

2021. jan. 5. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval szakítottál vele hirtelen felindulásból mert nem bírtad elviselni hogy kérdőre van és másnak hisz...most viszont minden megbántál és vissza akarod kapni?


Amúgy b.azdmeg nálatok nincs olyan hogy kommunikáció? A haver mit mondott? "Igen d.ugom a nőd tesó" vagy mi? Meg sem lett várva a srác válasza és így egyből dobva lett az ügy?


Na és az a másik személy ki az isten volt? Fogadni mernék hogy egy féltékeny csaj:D


Most komolyan erre kéne tanácsot adnom? Nem az lenne a legjobb ha elfelejtenétek egymást? Ő nem hitt neked...ergo vagy nem bízik benned vagy van oka jogosan azt feltételezni hogy megtennéd mert egyszer már megtetted:D és ha így áll a helyzet miért hiszed azt hogy jobb lesz ha megint össze jöttök?


Na de tudod mit? Ez a te bajod:D

Állj szépen elé és mond el neki az érzéseid és hogy újra vele akarsz lenni. A többi már az ő dolga

2021. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha o szakitott veled,ilyen piti dologert,akkor inkabb keress mast,vagy adj idot magadnak.Ha ilyen paraszt akkor nem erdemel meg!
2021. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ázok alapján amit írtál inkább hagyd az egészet mert ebből erős kapcsolat már kis eséllyel lesz
2021. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!