Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocsibol lattam egy milliardos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsibol lattam egy milliardos csajszit es tetszettem neki?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok melobol kiugrottam cipot venni szoval munkasba voltam nem eppen tisztan es egy munkas kocsival is (mitsubishi carisma) voltam mikor Pesten megalltam a pirosnal begurult mellem egy vadonat uj lamborgini melyben egy gyonyoru szep fiatal csajszi ult. En meg felporgettem kicsit a kocsi motrot viccbol es kozbe ra neztem a csajszira. Le esett neki a poen rohogott egyet es mikor zoldre valtott a lampa abba a masodpercre o mar indult is kb 1mp alatt ott volt a masik pirosnal XD mire en oda ertem ram nezett rohogott megint en is rohogtem es tovabb haladtunk de se a nevet semmiet nem tudtam meg.

2020. szept. 24. 07:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sok írigy kutya. Bar mit is vartam a gyk kozossegtol 1-2 ertelmes arc az osszes tobbi meg hokigyuri aki 3p evesen is szuz XD
2020. szept. 24. 17:41
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hoznék egy páncélozott teherautót vagy egy harckocsit. Na azon röhögjön! :D Lamborginivel elbújhatna xD
2020. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha nem munkas autoval hanem a "hetvegi" kocsimmal lettem volna lehet ugyanugy ott hagy a faszba de lett volna eselyem talan xD (egy audi a5 2010 sportbackem van)
2020. szept. 24. 18:26
 14/16 anonim válasza:
85%
Én is szoktam nevetni azokon, akik a játékautójukat puffogtatják az úton, gondolom a lánnyal is ez lehetett.
2020. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Igy van jolmondja az egyik tag,ha tetszetél is neki nyugodtan elfelejtheted. A magunk fajtával az ilyen csajok még csak szóba se állnak.

Béke tesó😃✌✌

2020. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%
Aha... 18 évesen van egy munkás meg egy hétvégi autód a lambós csaj meg eláztatta az ülést a látványodra... jól van fiam Móricka, ülj le egyes... :D
2020. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!