Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton amime vagy kitalált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton amime vagy kitalált általában megrajzolt karakterekbe szeregek bele, mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Arra rsjöttem, hogy biszex vagyok, de folyton kitalált karakterekbe esek bele. Vannak a környrgetemben is emberek akiket crusholok, de csak 1 ember van akivel el is tudnék képzelni valamit.

2020. szept. 6. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az anime karaktert hasolitsd ösze külsöleg egy fiúval és aki hasolit a mese karaktere azzal gyere ösze ha még szereti az anime mesét az meg 1+pont
2020. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
De imádnék egy ilyen barátnőt! <3
2020. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
81%
Majd kinövöd. :D
2020. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
2020. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már, h kinövöm, de évek óta ez van, sose érdekeltek a krombeli srácok,volt, hogy helyesnek tartottam valakit, de az sgy bunkó volt, mdg aki most tetszik, szerintem nem jövök be neki. Ráadásul nem is olyan szép az alakom. 17/l
2020. szept. 6. 23:42
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszokat
2020. szept. 6. 23:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért, mi a baj az alakoddal? Egyébként meg azt megértem, hogy miért nem jönnek be a korodbeli srácok... :D


Milyen anime karakterek tetszenek? Gondolom ott is inkább az idősebb korosztály tetszik. :)

2020. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!