Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha valaki ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valaki ezzel a szöveggel menne oda hozzátok, elküldenétek melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

Szia ne haragudj, nagyon szép vagy, szívesen megismernélek


(Valami ilyesmi, tudom még van mit alakítani rajta)


2020. aug. 28. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Most vam barátom, de amúgy ha egy igényes, normális, kultúrált srác jönne oda hozzám, olyankor amikor épp ráérek akkor nem.
2020. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyet mondok, jó a vonal amit próbálsz, de ezt ne tanuld be, hanem az érzést redd eggyé a gondolatoddal. Ugyan még nem voltam gyakran buliban (ma voltam pl 🤣), de ott ha odamész egy normál szöveggel, akkor az lesz, amit egyes mondott. Én nekem nincs begyakorolt szövegem, tolom az őszintét. Szimpinek tűntél, lenne-e kedved dumálni. Akkorát táncoltál, hogy csak lestem, de szerintem versenyeznék veled. Érted, bármi ami az eszedbe jut
2020. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha tetszik akkor nem küldeném el. Ha pedig nem tetszik akkor ,,neharagudj, de nincs időm ismerkedni" szöveggel elhajtanám. De sajnos mindkét opció sem áll fent.


19L

2020. aug. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha szimpi a srac akkor szívesen megismernem
2020. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ahogy megfigyeltem a legtöbb lánynál ez nem jó.

Az jó ha megismeritek egymást, és egymásra hangolodtok.

2020. szept. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!