Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a srácoknak ha egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a srácoknak ha egy csaj kezdeményez?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 01:52
 1/9 anonim válasza:
72%

Igen nagyon bejön mert én pl nem merek :)

19f

2020. aug. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2020. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon. Amikor először volt velem ilyen azért kicsit meghökkentem meg zavarba jöttem, de nem mondanám hogy élveztem. Újdonság volt. Megsimogatta az egomat 😃
2020. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
*nem mondanám hogy nem élveztem
2020. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy, nagyon is!
2020. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon!
2020. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon imponáló. Nagyon tetszene, ha egyszer egy lány kezdeményezne. :)
2020. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Átgondoltam a válaszomat. Továbbra is igen, örülnék.


Azonban egy dolgot tarts észben te is, kérdező és mindenki, aki hasonló kérdésen rágódik.


Tény, hogy nagyon imponáló és leírhatatlanul kellemes élmény lenne egy ilyen eset. Viszont ha az illető egy szartartály és nem tudja kezelni az ilyen szituációkat, nem találja fel magát egy randin, csak úgy mint jómagam, és hasonló okok miatt nem kezdeményezett, akkor vagy legyél vele megértő, ha látod, hogy ez nem az ő terepe, vagy inkább hagyd a p"ba, ha ezeket te nem tudod kezelni.


Sajnálom, ha nyers voltam, ha valaki sértőnek találta, akkor bocs.

2020. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egy éjszakára
2021. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!