Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszik ha egy lány kontyban hordja a haját?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nyáron kontyban hordom a hajam, mert elég hosszú és még akkor is megfőlök ha fel van kötve. De valamelyik nap azt hallottam egy fiútól, hogy neki egyáltalán nem tetszik. Ti hogy vagytok vele?

2020. júl. 16. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen! <3
2020. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valakin jól áll, valakin nem. Viszont hordd úgy ahogy akarod, egy ilyen kis dologba azért ne szóljon bele más. Egyébként ha még rosszul is állna az illetőnek, nálam ez nem lenne kizáró ok egy lánynál, csak úgy mondom.


F

2020. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Véleményem szerint kiengedve a legnőiesebb, de fiúra válogatja, kinek hogy tetszik.
2020. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak általában inkább kiengedve tetszik, de azt szokta mondani, nem mindegy, hogy fogom össze. Van, ahogy tök férfias.
2020. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egészen rövid haj a gyengém, de a szoros kontyban hordott haj is nagyon bejön. Ami hasonlóan szabadon hagyja az arcot, fület, nyakat, és szépen kiadja a fejformát.
2020. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Cukii ha jól áll neki :)

Viszont a kiengedett sokkal sexibb

2020. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik !


én amúgy is a hosszúhajúakat kedvelem jobban

2020. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!