Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keltsem fel a figyelmét?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a figyelmét? Van 1 srác aki tetszik, eddig 1-szer láttam személyesen, majd ő ezután kiderítette mi a nevem és bejelölt, a haverjától tudom hogy tetszem neki. Ez már pár hónapja volt. Azóta kb 3 szor beszéltünk egy pár mondatot neten.

Figyelt kérdés
Hogy alakulhatna ebből több ki?

2020. máj. 11. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak írj rá és simán beszélgessetek.

Ha nem érdekled azt a válaszaiból úgyis látni fogod.

2020. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mit vagy miről írjak neki így hogy nem is ismerem?
2020. máj. 12. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint így kezdeném esetleg a beszélgetést:

"Szia"

Ezt követően az alábbi kérdéseket felteheted, de nem azonnal:

"Hogy vagy?" , "Mit csinálsz?"

Ezekből kilehet indulni, ha esetleg mondjuk már nem is tudom, késő van (úgy értve, hogy 17:00 után például), lehet egy "Hogy telt a napod?"


Ha esetleg még tanács kéne, vagy írnál vele és elakadnál, írj privátot nyugodtan :D

2020. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

+lemaradt:

Ha mondjuk válaszol, hogy mit csinál, arra is lehet reakciókat/válaszokat írni, ezáltal megy a beszélgetés.


Ha megakarod ismerni néha 1-1 kis kérdés ami róla szól, esetleg "Mi a kedvenc színed?" , "Van valami hobbid?"

2020. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!