Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vesztetétek ti el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó_csaj_vagyok kérdése:

Hogy vesztetétek ti el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Hogyan? Milyen idössen? Mióta ismertétek az illetőt akivel történt? Meddig jártatok az illetővel akivel csináltátok először? Fájt? Utánna fájt? Milyen situációban vesztetétek el a szüzeségeteket? Terveztétek vagy csak úgy jött? Meddig tartott az a kapcsolat akivel elvesztetétek?

L/17



2020. ápr. 18. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

15 es fel eves voltam es akkor 9 honapja voltunk egyutt es ismertuk egymast mar kb 2 eve.

Otthon voltunk elotte mar voltak pettingek stb az elso pedig hat inkabb megbeszeles alapjan jott es nem fajt egyaltalan. Utana meg kb 1,5 evig voltunk egyutt.


(Most 20/L)

2020. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
14 éves voltam, akkoriban volt egy nagy szerelmem, aki 17 éves volt, vele történt meg. Segítettem neki az irodában (cégvezető lánya volt) és egymásnak estünk, ő már nem volt szűz, tehá neki egyáltálán nem fájt, én meg fiúként 14 évesenm örültem a csajszinak, nekem ugye nincs hártyám nagyon jó volt, olyan hamar elsültem, hogy az nem igaz...Azóta már belejöttem sok lánnyal lefekudtem és nagyon fa**a csávó vagyok. 1 évig tartott aviszony, mert véletlenul ugyanott az irodában lefekudtem a legjobb barátnőjével, megbántam persze a dolgot (legalábbis neki ezt hazudtam) barátnőjével összejöttünk 3 hónapra, utana közölte h hát ő kiköltözik Amerikába...itthagyott... nme ertem hogy lehetett ilyen szemét, pedig szerettem...:D Jelenleg 22 vagyok, bárkit megkapok :)
2020. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
15 és fél évesen az első nagy Szerelmemmel megbeszélés alapján. 1 éve voltunk akkor együtt és azóta is együtt vagyunk.
2020. ápr. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

2-es: WTF???? XD


Sírva röhögök rajtad ember :DDDD

2020. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Én 17 évesen, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, bár azóta is emlékszem rá :D

Egy hosszú buli után, december 1-jén, fűtetlen lakásban, és még azelőtt elmentem, hogy belehatoltam volna. :D

Nagyon nehéz volt újra felállnom, ezt meg szegény csaj annak tudta be, hogy nem tetszik az, hogy nem borotválja kopaszra alul és ezért nem kívánom. Pedig nem erről volt szó.

Aztán persze végül jól sült el minden, együtt is maradtunk egy ideig. :D


Persze lányoknak nagyobb jelentősége van ennek a dolognak :)


25F

2020. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még sehogyan

40F

2020. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
17 éves voltam, a barátoméknál történt. Kábé akkor már 3 éve ismertük egymást, de csak 3 hónapja voltunk együtt. Nekem az első fájt, de utána már nem igen, maximum még a legelején egy picit. Tervezni konkrétan nem terveztük, de elég várható volt már, hogy hamarosan be fog következni. A kapcsolatunk még mindig tart, kicsit több mint egy éve vagyunk együtt.
2020. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
15 éves voltam, másfél hónap együttlét után, mindenben ő volt nekem az első. Tapasztalt volt biztonságban éreztem, érzem magam vele. Szilveszterkor történt, megbeszéltük előtte hogy ne legyen meglepetés, nem fájt annyira szerintem teljesen kibírható. Tényleg nagyon jól csinálta, engedte hogy én legyek felül így irányíthatok.
2020. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!