Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki h bejön?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki h bejön? Nemtudom h neki tetszem e vagy csak haverkodni akar.

Figyelt kérdés
Na chetelek egy fiúval már egy ideje. Először ő írt rám meg válaszol is mindig, meg kérdezi h milyen napom volt még h hogy vagyok. Nemrég még jóreggeltet is kívánt de most nem írt este sem pedig akkor beszélgetni szoktunk. Meg reggel sem. Lehet h azt várja h én írjak neki? Mit tanácsoltok?
2020. ápr. 16. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem kívánna jó reggeltet ha csak haverkodni akarna. Lehet azt várja hogy te írj, igen.


Nem lehet tudni és nem akarom feleslegesen elvenni a kedved, de lehet az is persze hogy közben egy másik lánnyal jobban élvezi a chatelést azóta.

2020. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak 1 hete írogatunk, de ő nyár óta ír nekem. A munkahelyen ismerkedtünk meg de akkor még csak barátként gondoltam rá. Akkor miért írt mindig,ha mástól akár valamit?
2020. ápr. 16. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az az emberi viselkedés rejtelmei közé tartozik, hogy miért húzunk inkább az elérhetetlen felé, lehet köze van az izgalomhoz és a felfedezés vágyához.


De nem azt írtam hogy biztos ez a helyzet itt, hanem hogy sokszor volt már hogy ilyesmi volt a háttérben hasonló szitukban. Írj neki nyugodtan és beszélgessetek, ha általában ő írt, akkor lehet hogy amiatt vár most rád hogy kezdeményezel-e te is.

2020. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ❤️
2020. ápr. 16. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!