Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem beszélgetni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem beszélgetni a sráccal. Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Mar kb 2 hete folyamat beszélgetünk viszont ma felkeltem és nem volt kedvem vele beszélni,rámírt de mikor megláttam kb rosszul voltam hogy beszélnem kell vele,semmi rosszat nem csinált.

Mitől van ez? Ti is jártatok már így? 17L



2020. ápr. 8. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ez azért van mert nagyon szereted és félsz letilt
2020. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

"Szia Pisti, ne haragudj de most nem érek rá beszélgetni, más dolgom van. Majd írok amikor tudok, rendben? Szia"

És ennyi, nem kell beszélgetned vele.

Vannak olyan napok, amikor az embernek nincs kedve szocializálódni, van ez így. Majd elmúlik.

2020. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Az lenne a legkorrektebb, ha ezt elmondanád neki és nem hitegetnéd tovább.
2020. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 9. 07:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja. Neked ő maximum akkor egy fellángolás volt de ennyi
2020. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy több nap nonstop beszélgetés után a kérdező szeretne egy kicsit képletesen egyedül lenni, attól még nem fogja utálni a srácot, meg nem csak hitegeti. Én is tökre szeretem a párom, de néha jól esik csak és kizárólag magammal foglalkozni és egyedül lenni. Ezzel nincsen semmi baj.
2020. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 De hitegeti. Nem lehet leírni őszintén, hogy figyi ma nincs kedvem beszélgetni? Vagy hogy lehetne ritkábban beszélgetni, mert ez túl sok?

Hatalmas dolog ennyit leírni a másik félnek, hogy tisztában legyen a dolgokkal, ne csak találgasson, hogy mit ronthatott el, mi lehet a másik ember baja...

2020. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hahó, én a kettes válaszoló is vagyok. :D (6os)
2020. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Oké, így minden tiszta, nem szóltam :D
2020. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!