Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Veletek volt már olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek volt már olyan mikor a lányok udvariaskodtak?

Figyelt kérdés

Velem még nem igazán volt olyan, hogy pl egy lány tartja nekem az ajtót, max nem verte rám az ajtót.

Pár napja volt egy hasonló eset, mikor egy eléggé szimpi lány tartotta nekem az ajtót, holott kicsit messze is voltam, meg ő is alig bírta kinyitni. Nagyon kis cuki lány volt :)

Veletek volt már bármi hasonló?


2020. febr. 27. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, hogy előreengedtek, amikor tele volt a kezem, mert egész évben én nyitottam nekik az ajtót a suliban :D

Én mindig mindenkinek kedveskedek és ritkán visszatalál, de legtöbbször még egy köszire sem futja...

2020. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Kb hasonló vagyok, de soha nem kaptam semmi viszonzást ellenkező neműtől. Pedig tényleg végtelenül kedves igyekszek lenni. Viszont ez tényleg nagyon jól esett, annyira feldobta a napomat :)


(Amúgy nem vagyok se barlangi troll képű, se bunkó se semmi egyéb ami amúgy kiválthatna ellenszenvet aminek következtében hátrány érhetne)

2020. febr. 27. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 23-25 éves koromtól kezdve fordult nagyot ez a dolog.

Előtte észre sem vettek a lányok vagy röhögtek rajtam, mert nem voltam az a tipikus kemény csávó, aki minden héten 3x hányásig bulizik.

Most már érzem a sok szenvedés megtérülését, elkezdtek tisztelni, mert azok akik nekik gimiben jöttek be, mostanra már elitták az idejüket és max egy tesco pénztárban fognak dolgozni életük végéig. Egy olyannal mint én pedig lehet családot alapítani, velük nem.

Szóval légy kitartó és tisztelni fognak.

2020. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Nekem ilyen téren nincs bajom. Elvileg okos vagyok, nem vagyok csúnya, évek óta edzek, viszonylag népszerű vagyok. Bár én se vagyok az a hányásig bulizós típus, nincs értelme a piának szerintem.

De tényleg nincs ilyen téren különösebb gondom, lehet nem jövök be az összes csajnak, de ezzel nincs is bajom, mert akiknek nem jövök be azok többnyire nekem se jönnek be. Viszont ilyen tényleg nem volt még, hogy egy lány udvariaskodjon. Kicsit fura volt amúgy az egész dolog, de kis cuki volt a csaj is.

2020. febr. 28. 01:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és mindenkinek tartom az ajtót, főleg mert szeretek mindenhova utolsóként belépni, de mindig elsőnek érek az ajtóhoz :D A fiúk rendszerint megállnak az ajtó előtt és mondják hogy "menj csak be nyugodtan" aztán én is "nem, menj csak te" "de te menj, tényleg" "neeeem, menj te" . Van olyan fiú, aki simán bemegy, olyan, aki felkapja a vizet és olyan, akivel kő-papír-ollózunk hogy eldöntsük hogy akkor ki megy.
2020. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem kinyitni az ajtót. :D

Én szimplán udvariasabbnak érzem ha mások kimennek előttem.Bár volt olyan is hogy vagy fél óráig vártunk egymásra.(Mármint hogy menjek ki a másik.)Én többségébe úgy vettem észre hogy ez bántja a "férfias büszkeségüket".(Én személy szerint értékelem ha például csak simán meg köszönik.)

2020. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!