Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt olyan párotok akiket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt olyan párotok akiket nem engedtek volna a szüleitek? Mit csináltatok, eltitkoltátok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
És miért ellenezték a szülők?
2020. febr. 3. 22:04
 2/6 $$$$$ ***** válasza:
89%

A szüleimnek nincs joga beleszolni abba hogy ki a párom. Tanácsot adhatnak de nem tilthatnak el senkitöl.És szerencsére sose tették.... De nem titkolnám el. Ha egyszer olyan párom lesz aki nem tetszik nekik majd megbarátkoznak vele. Mert a párom nekem kell hogy tetszen. Nem a szüleimnek.

19/F

2020. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nekem anno a ferjemet ellenezte anyam, most megis a ferjem es elfogadta.

Viszont fiatalabb koromba sokszor igaza volt.

2020. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Volt olyan, mikor a szülők nem engedték a dolgot, mert féltették a lányukat. Kb annyi volt, hogy első találkozásunknál picit beszélgettünk, ismerkedtünk és nagyon megkedveltek. Bár nekem az a véleményem, hogy ha nem kedveltek volna, akkor hagytam volna a lányt, mert annál jobban szerettem, minthogy miattam balhézzanak otthon minden nap. Nem hiányzik senkinek feleslegesen ekkora stresz. Ők meg csak a szülei, csak tudják hogy mi a jó a gyereküknek, ha meg miattam megromlik a viszonyuk és szakítunk, mert ugye miért ne(?) még barátja lehet sok, soha nem tudni mi jön közbe, de szüleiből nem lesz sok, ők pótolhatatlanok, ha megromlik a viszonyuk soha nem lesz ugyan olyan.

(Többek között ezt is mondtam a szülőknek, hogy rajtuk áll hogy mi lesz, ha nem tartanak szimpatikusnak akkor hagyom a lányt, mert barátja még lehet. De a szüleivel én is jóban szeretnék lenni, hiszen egy család lennénk.)

2020. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose tiltották, csak egyiket jobban szerettek a másiknal maximum. Nyilvan van olyan amikor érdemes tiltani a gyereket valakitől, de csak indokolt esetben, alapbol ha minden oké szerintem nem kell a szülőnek bele avatkozni, csak támigatni a gyereket.
2020. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Én akkor 15 voltam, exem 22. Egy ideig titkoltuk majd lebuktunk. Végül anyum elfogadta, hogy együtt vagyunk és normálisan viselkedett vele.
2020. febr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!