Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tenni 7...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tenni 7 év kor különbségkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek van egy fiú testvére. A lány 14 a testvére 25 a fiu pedig 21 . Tegnap volt a tesójának a döntő foci meccse. Aztán ott volt egy haverja akit már a lány ismert mert volt a tesója szülinapján. meg követik egymást a közösségi oldalakon. Ellenfelek voltak és be ült a csaj mellé a fiu, meg kínálta csokoládéval át karolta meg beszélgettek. Egyébként elég gyerekes az a fiu meg aranyos meg minden. Szerintetek érezhet többet is a fiu? Légyszi ne mondjatok olyat hogy pedofil meg minden mert nem az sőt.

2019. dec. 22. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ha a lány már betöltötte a 14-et, akkor dughattok nyugodtan. Ez volt a kérdés lényege, ugye?

Már csak az nem világos, hogy miért üzlet és pénzügyek kategória.

2019. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
"Tipikus" egy focimeccsen az ellencsapat tagja beül a nézők közé és dugni akar a kispadon...
2019. dec. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 én sem tudom miért pénzügy 🤣 nem én állítottam be🤨
2019. dec. 23. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!