Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-20 közti csajok nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 közti csajok nektek bejön ha egy srácnak hosszú dús haja van?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 16:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Van, ami hihetetlen jól néz ki, és olyan is, ami elég csúnya.


Egy kép a tiedről segítene a konkrét válasszal, ha emiatt született meg a kérdésed.


18/L

2019. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%
Bírom, amikor a rocker arcok közlik, hogy ők nem állnak be a sorba, nem követik a divatot és egyediek. Ehhez képest pont ugyanúgy néznek ki, mint az a sokmillió rocker a világban. :D
2019. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem ugyan úgy néznek ki...
2019. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
78%
2019. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
79%
Hát, igazából, hogy tényleg őszinte legyek, nálam egy amolyan előny, vagyis inkább állok szóba egy hosszú hajúval. Meg hát, ha egy pasinak hosszú a haja, általában rockot, metált hallgat, amit én is, jó, meg alternatív zenét is szoktam... szóval, igen, bejön nekem, persze, ha rendben van tartva.
2019. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
79%
Igen! Nekem bejön, és még fodrász szemmel is! Például egy rockzenekart elképzelni sem tudom hosszú hajak nélkül!
2019. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!