Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még sok olyan fiatal, aki...

Van még sok olyan fiatal, aki régi zenét hallgat?

Figyelt kérdés

80-as, 90-es évek, főleg.

Nemet és kort is írjatok légyszi, meg persze, hogy mi a kedvenc számotok/előadótok!


2019. ápr. 29. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Is. Még régebbit is. Meg újabbat is.

Nem évszám, hanem minőség alapján sorolom a zenéket.

A kérdésre válaszolva, 80as-90es évekből pl: R.E.M., The Verve, és rengeteg korábbi előadó, akiknek a későbbi zenéik is jók: Bowie, Dire Straits, Roxy Music, Pink Floyd, Peter Gabriel. De nem azért jók, mert régiek. Just sayin.

2019. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sok régi zenét hallgatok (de nem csak)


A kedvenceim:

- Pink Floyd: Time, Shine on You Crazy Diamond, Gunners' Dream, Echoes, Comfortably Numb, Wish You Were Here

- Kansas: Dust in the Wind, Carry on my Wayward Son

- AC/DC: Highway to Hell, Moneytalk, Shook Me all Night Long, Back in Black

- Hobo Blues Band: Enyém, tiéd, miénk; Félamerikai, Édes otthon, Hetedik, Oly sokáig voltunk lenn, Országút blues

- The Connels: '74-'75 (kb az egyetlen híres számuk)

- Metallica: Enter Sandman, Fade to Balck, Unforgiven I,II; Sad but True

- Oasis: Champagne Supernova, SUpersonic, Wonderwall, Stand by Me, Don't Look Back in Anger

- Dandy Warhols: Cool Scene, Godless, Bohemian Like You, The Last High, Get Off

- David Bowie: Space Oddity, Rebel Rebel, Fame

- Lynyrd Synyrd: Sweet Home Alabama, Free Bird, Tuesday's gone

18/l

2019. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es, senki nem mondta, hogy én nem minőség alapján sorolom a zenéket. Csupán csak a 80' 90' évekbeli zenék jobban tetszenek. Nagyobbrészt - mert azért azokból sem az összes és újabbak közt is van pár, amit szeretek. Azért kérdeztem, hogy van-e sok fiatal, aki még szereti a régebbi zenéket.

Meg sok olyan van, aki szerint ciki, mert régi, közben meg pont erről van szó, hogy nem az évszám határozza meg, hogy jó a zene vagy nem. Meg szubjektív, mindenki mást szeret.

2-es, akkor ezek szerint te rockos vagy:-)

2019. máj. 2. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg sok olyan, aki azt hiszi, egy zene már attól jó, hogy régi. Aztán felsorolja a mai kommersz gagyi régi megfelelőit, és jön azzal, hogy a régi jó, a mai sz*r. Elég gyakran találkozom ilyenekkel, ezért most is ez jutott eszembe. Ha te nem ilyen vagy, akkor sry, tévedtem, visszaszívtam. :)
2019. máj. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát vannak ilyenek... De nem a zene teszi az embert. Az újak között is vannak jók, előadók is, meg számok magába is.

Régi zenékből is vannak kedvenc előadóim is meg egyszámos előadók, akiknek csak pár dalát szeretem.

2019. máj. 10. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:

80-as évekből filmzenék

És Madonna zenéi

A 90-es évekből Madonna, Kylie Minogue, Celine Dion. Kedvenc számokat inkább nem írom, mert nagyon hosszú lenne a lista. :D

19/L

2019. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen! Nagyon sokat! :)

16/L

2019. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!