Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem voltak régen...

Csak szerintem voltak régen jobbak a zenék, mint most?

Figyelt kérdés
Olyan hülye zenéket csinálnak manapság,régen sokkal jobb zenéket csináltak,mint mostanában. Inkább hallgatok régebbi zenéket mint a maiakat.
2019. febr. 16. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak szerinted, de ettől még nem kisebb hülyeség.
2019. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
100%, hogy se régi, se mai zenéből nem hallottál még annyit, ami akár távolról elég lenne ahhoz, hogy ilyesmit kijelenthess. Ha elég, meg elég fajta zenét hallgatsz, egy ponton túl lehetetlenné válik olyan fogalmakban gondolkodni, hogy egyik generáció jobb, vagy rosszabb a másiknál, még akkor is, ha szigorúan csak egy (tágabb) műfajt vizsgálsz. Pláne azt figyelembe véve, hogy ma az internetnek hála rengeteg platform van a zenemegosztásra és -hallgatásra, ma már megtehetjük, hogy se a médiára, se a földrajzi elhelyezkedésünkre nem hagyatkozunk egyáltalán, tehát simán beleáshatjuk magunkat bármilyen specifikus műfajba, annyi zene fog az elmúlt évtizedből rendelkezésünkre állni, aminek a felfedezésére egy élet nem elég, míg régen a világon kijövő összes zenének a legnagyobb része egyszerűen garantáltan sose juthatott el hozzád.
2019. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is ez a véleményem, Kérdező. Nem sok érdekeset hallani manapság, legalábbis engem kevés fog csak meg közülük. Volt is egy hasonló kérdés itt a gyakorin, meg a válaszok, olvasd el:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9742001-sze..

A Netnek hála, azért tudunk válogatni a nekünk megfelelőek között. Rádiót én pl. nem is hallgatok, mert egyszerűen nincs is már olyan jelentősége, mint régebben volt meg számomra alapból hallgathatatlanok a magyar rádiók. Régen azért ennyire ez nem volt jellemző, változatosabbak, érdekesebbek voltak, mint az utóbbi években!

Különben sok fiatal szereti a régi zenéket, elég, ha Youtubon elolvasod a hozzászólásokat egy régi dal vagy album alatt / akár magyar, akár angol nyelvű /. Nemegyszer tiniknek és huszonévesnek is tetszenek!

2019. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

biztos nem vagy egyedül de attól még sztem hülyeség. nem hallgathattál annyi zenét h ezt a megállapítást tedd. Csak azért találsz annyi hülye zenét ma mert lazább az erkölcs, én is pár napja találtam egy számot aminek az egész szövege annyi volt h "my dick is big its big its very very big", de ettől még nem mondanám h a régiek jobbak, rengeteg szuper banger van ma is amit nem tudsz nem-énekelni. :D


Ne érts félre én egyaránt szeretem a régebbieket is, én az a típus vagyok aki minden féle zenét hallgat: régi, mai, trap, dupstep, classic, rock, rap, hiphop, dalok, edm, néha még a sz@r, richnibba mumble "rappeket" is, csak a a hangulattól függ :D

2019. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen, én is ugyanezen a véleményen vagyok! 1957-ben Elvis Presley - Jailhouse Rock című száma, majd a '60-as évektől egészen 2013-ig rengeteg jó zene készült, azóta viszont csak hébe-hóba pár morzsa, amire érdemes felkapni a fejünket.
2019. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!