Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tajtiboy:"Egy kicsi ház van a...

Tajtiboy:"Egy kicsi ház van a domb tetején" c. számát honnan tudnám letölteni? Vagy meg van esetleg valakinek? Az se baj, ha nem ettől az előadótól van meg.

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
www.tajtiboy.hu,vagy bármelyik agyoncsépelt "magyar mulatós sztár" honlapjáról,pl.Lajcsi,Fásy Ádám(brr..)Bunyós Pityu(brr..)
2008. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Megnéztem,amiket írtál honlapokat,sajnos egyik mulatós oldalon se találtam meg.A tajtiboy honlapján meg sajnos csak mp3 csengőhang formájában van meg,ami csak fél perces.

Esetleg még ötlet??Köszönöm!!

2008. nov. 9. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Első válaszadó vagyok,töltsd le a "MOrpheus" nevű progit,ezzel magyar számokat tudsz letölteni,rákeresel erre a számcímre,és ki fog neked dobni egy csomó lehetőséget,kitől szeretnéd letölteni,és meghallgatni.Az előbbiért bocsi,régen fent voltak nekik.Lizy

2008. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen a segítséget!Akkor letöltöm azt a programot!

A videót erről a számról megtaláltam a honlapjukon,de jó lenne,ha meglenne csak mint zeneszám videó nélkül.

Köszi mégegyszer!:)

2008. nov. 9. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!