Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zeneszerzők vagy akik tudnak...

Zeneszerzők vagy akik tudnak valamit a zenéről figyelem! Hogy zenésítsem meg a dalaimat?

Figyelt kérdés

Nos, dalokat írok, de sajnos nem tudom, hogy zenésítsem meg azokat.Ha tudtok minden alap lépést írjatok le.A szöveget hogyan kell meg az alapzenét se.Nagyon kezdő vagyok e téren.s szeretném ha segítenétek nekem.


Előre is hálás köszönetem!:)


2010. jún. 30. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Leínád egy dalszvegedet, vagy csak egy részletét? Amugy milyen műfajba szeretnéd megzenésíteni? rock,pop?
2010. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkordokat játszok és a szöveggel improvizálgatok rá, felveszem, visszahallgatom, majd nekiállok átalakítgatni amíg valami jót nem kapok.
2010. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Popposítani szeretném.:)



..Most csak barátok vagyunk, így is jó,

de vannak napok amikor akarok!


Volt, hogy szerettük egymást,

Volt, hogy nem viszonoztam,

Volt egy nap mikor elhagytál,

Van olyan nap amikor akarlak!

Volt, hogy szerettük egymást,

Volt, hogy nem viszonoztam,

Volt egy nap mikor elhagytál,


Sokat gondolok arra,

milenne a karjaidban,

ha magadhoz ölelve szorítanál,

fognád a kezem,csókolnád a szám..

Esküszöm, ha újrakezdjük más lesz minden,

Ölelni akarlak,fogni a kezed,

De még inkább szeretni örökre.

Van olyan nap amikor akarlak!

2010. júl. 1. 12:23
 4/4 anonim válasza:
Először is kell egy hangszer, amin egy kicsit legalább tudsz pötyögni pl gitár, vagy szintetizátor, billentyűs ha már zeneszerzésről van szó, és valóban, elképzelsz neki egy bizonyos ritmikát, hangokat, akkordokat, akkordbontásokat játszol hozzá, ha nem tetszik más sorrendben csinálod az akkordokat. Illetve úgy is csinálhatod, hogy kitalálsz neki egy dallamot, és azt harmonizálod (arra találod ki a megfelelő akkordokat). És ugye az akkordok alapján lehet zenét írni hozzá. Erre akár zeneszerkesztő progit (Cubase Nuendo FL) és VSTi-ket (virtuális hangszereket) használhatsz. Vagy egyszerűen elküldöd az alapötletedet egy olyannak aki ilyesmivel foglalkozik és megcsinálja neked. Én hobby szinten zeneszerzek, nem pont ilyen stílusban de kukk be ha gondolod: [link]
2010. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!