Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vanessa Hudgens - Sneakernight...

Vanessa Hudgens - Sneakernight cimű számában a cipők tényleg világítanak jobban mondva a cipőfűző vagy számitógépes trükk?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyen márkájú cipő???

Link: http://www.youtube.com/watch?v=HRqOjhNN4hQ


2008. nov. 7. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
sajna szinte biztos hogy számítógépes trükk..
2008. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pedig qrva jól néz ki...bár Mo.-n tuti nem lehetne kapni ha lenne ilyen max anglia/Méneto. Amerika...
2008. nov. 7. 17:03
 3/9 anonim válasza:
Van ien cipő :) Ukrajnában is kapható, 3500ft és a cipőfüző meg foszforeszkálló :)
2008. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi:P
2008. nov. 7. 18:05
 5/9 anonim válasza:
100%
Igaziból világítanak!! nekem is van egy ilyen cipőm Trükk: igazából nem szövetből készül hanemm nagyon finom "gumiból" amiben egy cső adja ki a fényt!
2009. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szia! Képzeld el, hogy Magyarországon is kapható ilyen! A stövetszálakban világitó , fényes fél mm "cső" van.. Komolyan
2009. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És hol kapható Mo-n?
2009. márc. 22. 20:41
 8/9 anonim válasza:
65%
szia nekem is ilyen cipőm van én a nyiregyi plazaba vettem kb15000 ft-ért és ajándák hozzá a cipófűző:) .
2009. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia. :) Magyarországon is kapható. =D De azért kíváncsi lennék hogy Ukrajnában hol kapható.. mert még nem láttam. :/

vagy rossz helyen néztem.. úúh. hol is van a magyar határ : O nem a tiszabecsi hanem a másik.. na én ott szoktam át menni Beregszász vagy hol és ott van egy "pláza" de jó cuccok vannak ott.

Amúgy Mo-n Bp-en tudsz venni:

a Corvinban,de tudsz rendelni is. :

[link]

2011. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!