Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én látom úgy, hogy régen...

Csak én látom úgy, hogy régen is voltak olyan bandák, amiket azért szerettek, mert pl. helyes volt az énekes? Vagy olyan tömegtermelésben írt dalok, amik semmiről se szóltak?

Figyelt kérdés

Pl. '60-as években.


Az lehet, hogy a mennyiség és az arányok talán változtak.


2018. nov. 22. 19:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem is. Persze nyilván voltak jók is.
2018. dec. 2. 11:36
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, jó zenekarok és előadók mindig voltak, még most is vannak, csak meg kell őket találni. Ez az a rész, ahol az emberek legalább 95%-a elvérzik, mivel meg se próbálnak új zenék után keresni, csak azt látják, hogy pl. Justin Bieber milyen népszerű a tinik között, és nagyképűsködve levonják azt a téves következtetést, hogy már nincsen jó zene, csak a "műanyag popszarok" érdeklik az embereket.


Érdekes, hogy egyesek szerint meg a jó zene már 1991-ben meghalt, mikor a (szerintem amúgy nagyszerű) Nirvana sikeres lett. Főleg magyar rockzenei oldalakon lehet olyanokba belefutni, miszerint a Nirvana "egy eszköz volt a kiadók kezében az igényes rockzene elleni háborúban". Nem viccelek, ezt valaki tényleg képes volt leírni, asszem talán a Shockmagazinon.

2018. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!