Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem szánalmas,...

Csak szerintem szánalmas, hogy Nagy Krisztián feladta az X-Faktor alig 3 nappal az első élő Show előtt?

Figyelt kérdés
Oké, hogy beteg, de akkor miért nem birta hamarabb kinyögni, hogy visszahívhassák Balogh Krisztofer-t?

2018. nov. 14. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ezeket miert nembtole kérdezed meg? Honnan tudjuk azt mi? Egyebkent én nem szánalmas.
2018. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem
2018. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasnak nem szánalmas, de mindenesetre nagyon furcsa.
2018. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sokáig vacilált, mert fontos is volt, de lehet, hogy félt is; vagy nem hitte el a sikert, hogy lehet ő is sikeres; vagy nem tudom, pl meg is ijedhetett tőle, hogy felismerik az utcán, és akkor picit így változott volna a magánélete; vagy pedig például lehet, hogy túl nagy nyomást érzett önmagán; és akár túl nagy elvárásokat is támaszthatott saját magával szemben. Vagy félt pl ilyen önértékelési, hogy nem elég jó, vagy hogy csalódást fog okozni akár a családjának barátoknak mentoroknak nézőknek saját magának. Meg amúgy az is lehet, hogy addig , amíg nem szólt, addig még biztos volt magában, hogy lelkileg is akár bírni fogja a megpróbáltatást, a terhelést, hogy egy hét alatt kell egy újabb teljes produkciót mindig felépíteni. És erre az utolsó pillanatok egyikében döbbent rá. Hogy ez lehet, hogy úgy neki sok lesz. Nem szánalmas egyáltalán, csak emberi. És még jobb az utolsó előtti pillanatban is, hogy feladta, minthogy pl azt érezte volna, hogy felsül, mert pl túl sokat várt volna önmagától, és nem tudta volna teljesíteni. Asszem, hogy talán még épp időben lépett vissza az élő showból. Szal nem szánalmas; de ha nem érezte még késznek magát, akkor inkább lépjen vissza akkor, ha már nagyon átgondolta; és inkább adja át valakinek a helyét, aki már kész van. Meg pl szerintem ő tök aranyos, meg tök érzelmes; ő egy nagyon értékes ember; aki nem csak felszínesen áll a dolgokhoz, hanem pl az érzelmek is fontosak neki. Szal ilyet mondani , hogy szánalmas lenne, hogy visszalépett? Hát nemtom, énnekem meg ezzel a kérdéssel kapcsolatosan lenne kifogásom, de ahogy gondolod:):) Most amúgy nem szeretnék vitába belemenni, csak mondom, hogy érdekes ilyen szempontból megnézni a kérdésedet is; tanúsíthatnál több empátiát!:) picivel:) De csak ennyi, tehát nem vészes; de tényleg tanúsíthatnál több empátiát talán. Mert most az, hogy valaki az utolsó pillanatban visszamondja, mert nem érzi késznek magát tényleg; hát ne fáljon már az neked szerintem!:) Ebből neked nem származott talán semmi hátrányod; plusz még vissza is lett hívva az egyik korábbi kieső. És most a csávó meg visszament és újra neki fut, mert neki ez az álma, hogy énekes legyen; nagyon fontos neki, ezért nem merte egyből elengedni ezt az álmot; mert azért benne volt a pakliban, hogy ez az álom többet nem tér vissza. Meg mondták neki, hogy jól énekel, és szereti csinálni, és ezzel akar foglalkozni; csak még így elsőre megijedt, hogy túl nagy lehet ennek a súlya; tehát minden héten rendszeresen csinálni kell, újabb és újabb produkciókat, táncokat betanulni; kitartónak kell lenni; nem lehet, hogy menet közbe "leenged". Lehet, hogy elsőre még nem gondolta át ennyire alaposan; vagy átgondolta, csak nem feltétlenül erre a következtetésre jutott; hogy ha elindul, majd magától fogja abbahagyni, mert akkor azt hihette talán, hogy már készen áll rá. De most visszatért, mert mégiscsak fontos neki, csak picit össze kellett kaparnia magát, hogy teljes gőzzel működhessen!:) Amúgy én nem ismerem őt személyesen, csak így amennyi lejött a tv-ből. Ja meg mégegy, hogy tényleg, hogy a felelősség a nézők felé, hogy egy idő után a nézők már elvárják a jó produkciót, már várják az ő fellépését direkt előre, mert kíváncsiak rá, mit hoz ki belőle, és akkor folyamatosan adni kell az embereknek ügyes, jó produkciót; de tudom, ezt is írtam; csak más szavakkal; de még így is le akartam. :)
2018. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha lenne gerince, megkérte volna a producereket/mentorokat, hogy szavazzák ki az első élőshowban, így szimpatikusabb lett volna, ha nem tudjuk meg, hogy a felszín alatt egy gyáva, beteg ember, aki már 2x szivatta meg a mentorokat, nézőket, és másoktól vette el a helyet.
2018. nov. 15. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!