Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Debrecenben keresek indie/indi...

Debrecenben keresek indie/indie-rock bandát. Van még valaki így? Vagy esetleg ismertek zenekart, amibe becsatlakozhatok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, éneklek és gitározok a Rocksuliban. A kedvenc előadóim, akiknek a stílusában játszanék: Declan McKenna, Barns Courtney, Suuns,, Csaknekedkislány, James Bay, The Pretty Reckless, Ramones, Beatles. Ahogy látható, elég tág kör, ezért is írtam főleg azt, hogy indie bandát keresek.

Az is jó, ha egyéni megkeresés van, mert már ketten is többek vagyunk.

Benne vagyok az experimentalizmusban is, de még bővebben kifejtem a gondolataimat, egyebeket privátban, ha valakit érdekel a bandaalapítás/kell neki egy énekes-gitáros.


Ami fontos, és még egyszer kiemelném, hogy Debrecen környékén legyen. A korról meg annyit, hogy az lenne a legjobb, ha velem egyidősek kb. (16-22) keresnének, de ha ennél fiatalabb, idősebb vagy, az sem kizáró tényező, de főleg egy fiatalos, energikus, elhivatott bandát szeretnék.



2018. nov. 11. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
írd ki ilyen facebookos csoportba is. ott szerintem többen látják. enis debreceni vagyok am
2018. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mojjo ***** válasza:
Nézz szét/hirdess a zenészaprón is.
2018. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!