Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a zenének a...

Mi lehet ennek a zenének a címe? Tudja ennyiből esetleg valaki?

Figyelt kérdés
Sajnos csak emlékezetből tudok valamit mondani,lehet elég lesz valakinek,lehet, hogy nem.Ha jól értettem a szöveget akkor van benne olyan rész ahol azt énekklik hogy take me (to) home...home és ismétlik még 1-2x. Következő sort nem tudom,csak hogy a vége song és ez 3x ismétlődik. Nem lehet régi szám. Férfi énekli. Meg valami way-ről is szó esik benne. Tudom,hogy ez így nagyon bugyuta,de sehol nem találom és tetszik...de már nem csak erről van szó. Mert zavar is hogy nem találom. xD Valaki ha ebből tudja az legyen szíves segítsen :D

2018. szept. 14. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt megtaláltam én is de sajnos nem ez :c
2018. szept. 14. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg Phil Collins
2018. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A-ha - Take On Me ?

Bár annak a refrénjében a következő sor szövege nem "Take me home", hanem "Take me on", de hallásból nem nehéz félreérteni!

2018. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem,sajnos egyik sem :(

Ezek regebbiek,amit en keresek az eleg friss zene. Vagyis azt hiszem. 2-3 evnel nem lehet regebbi. De talan meg annal is sokkal kevesebb.

2018. szept. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!