Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Repperek! Miért rontjátok meg...

Repperek! Miért rontjátok meg a fiatalokat a zenétekkel?

Figyelt kérdés
az ilyenekből tolvajok,és erőszakos beszólogatós,rosszindulatú emberek lesznek.
2010. jún. 22. 13:42
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
ennél a kérdésnél van olyan,hogy"baj van ezzel a kérdéssel?jelezd a moderátorok felé!"?ha igen akkor nyomjatok már rá,mert unalmas itt a sok hülye választ olvasgatni!
2010. júl. 20. 17:49
 22/35 anonim ***** válasza:
Meg drogos skinhead-et is....De ezeket nem azért mondom mert ellenetek vagyok. Én nem vok rapper meg rocker sem.Vis mind a 2 féle zenét szeretm. Sőt még egy pár skin számot is. A skinhead haverok megszerettették velem :P Csak sztem az embereket nem a stílusuk, származásuk, bőrszínük alapján kellene megkülömbötetni, hanem előbb meg kellene ismerni és azután elítélni...
2010. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
azért hidd el,nem ok nélkül vannak ezek a dolgok!egyébként nézz körül az országban is:mi vagyunk a fajgyűlölők,de azért ők lophatnak,felnyalják a segélyt...(tudod kikre,illetve mikre gondoltam)
2010. júl. 20. 17:56
 24/35 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek..... Amúgy nem magyarországi hanem erdélyi vagyok :P de tudom miről beszélsz. 3 napja jöttem haza pestről....
2010. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Gyerekek olyanról vitatkoztok aminek semmi jelentősége nincsen.
2010. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Én nem vitatkozok...:P
2010. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Náci
2010. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes ember:D éljenek a rockerek és a skinheadek
2010. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Gyerekek legyetek szívesek abba hagyni ezt a rasszizmusos témát! Én sem szeretem a mai divat gangster rap-et, sőt hányok az 50 Cent-től és a többi mai dúsgazdag nyugati fekától! DE, van normális rap! Nem az az igazi rap, amit a Viva Tv-n látsz. Az igazi underground hip-hop az nem ilyen, az nem a lóvéról, a csajokról, a jó kocsikról, a nagy arany fuxokról és a Malibu-i luxusvillákról szól, sőt az ilyen underground rapperek kifikázák az ilyen divat rappereket, mint például a 50 Centet is. Amúgy pedig hülyeség, hogy a rap zene beleneveli a rosszat a fiatalokba, én 15 éve underground hip-hopot hallgatok, és nem lettem bűnöző, sőt lediplomáztam, ennyi. Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy az ilyen skinheadnek való muzsikák (pl.: Egészséges Fejbőr, Kárpátia.....stb.) pedig belenevelik, a mai fiatalokba a rasszizmust és a gyűlöletet, na az mennyivel jobb? Na meg a hip-hopot azt hagyjuk már, már egy igen régi zenei stílus. Ott az emo például, na az tényleg egy olyan stílus ami antiszociálissá teszi a fiatalokat. Elég ha rájuk nézel. Nekem az unokabátyám skinhead, sőt a gárdába is benne volt, és? Jól elvagyunk egymással nekem ő azt mondta a cigányokból, a zsidókból és a kommunistákból elege van, de ha náluk nyaralok és éppen rap-et hallgatok, nem szól egy k*rva szót sem, ha pedig ő nyaral minálunk akkor sincs semmi baj, ha éppen az én szobámba lévő hifin Kárpátiát hallgat. Teljesen eltérőek vagyunk mégis elférünk egymás mellett, annak idején voltak kisebb vitáink, nézeteltéréseink, de leültünk és normálisan megbeszéltük, meghallgattuk egymást. Jó hosszú beszélgetés volt, de megérte! Ma már azóta jobban elvagyunk egymással.
2010. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
19:10-éljenek!
2010. júl. 22. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!