Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az Illés diszkográfi...

Miért van az Illés diszkográfiában 1984?

Figyelt kérdés

A Wikipédia és az illes.lap.hu szerint is ez az Illés együttes honlapja:

[link]


Amikor Illés együttest hallgatok, akkor a lemezeket olyan sorrendben szoktam hallgatni, ahogyan ez a honlap írja:

[link] diszko_lp.shtml


Amikor a honlap szerint az 1984-ben megjelent 'Illés-kislemezek' következik ('A koncert' című nagylemez után), akkor nem tudom, hogy mit hallgassak. Akinek van a honlaphoz szerkesztési joga, az nem szokott Illést hallgatni, különben kijavítaná.


2018. szept. 7. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon látszik, hogy legalább 10 éve senki nem nyúlt hozzá, úgyhogy kijavítani sem fog senki semmit rajta. Ha fontos a sorrend, akkor a discogs.com-ot ajánlom.
2018. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:

Ahogy nézem, a kislemezeken a nagylemezről kiválasztott dalok vannak. Szóval szerintem az albumok közé iktasd be őket.

De valóban, a discogs listái jók szoktak lenni.

2018. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném megtudni, hogy 1999-ben ki szerkesztette a honlapot. S ő honnan vette, hogy 1984-ben jelent meg Illés lemez? Ha a honlap leírná, hogy milyen számok vannak az 1984-ben megjelent 'Illés-kislemezek' című nagylemezen, akkor a dalokat összeválogatnám magamnak.
2018. szept. 8. 16:06
 4/4 A kérdező kommentje:

Már nincs a diszkográfiában 1984.

[link]


1984-ben nem egy Illés lemez jelent meg, hanem a Fonográf együttes Jelenkor című nagylemeze.

2019. júl. 5. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!