Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eurovízión átszavaznak szerint...

Eurovízión átszavaznak szerintetek a lengyelek Magyarországra?

Figyelt kérdés

Szerintem egy top 8 már nagyon-nagyon szép eredmény lenne, amit most valamiért elképzelhetőnek tartok.


A lengyelek mint tudjuk nem jutottak be döntőbe, amiről van is egy teóriám, hogy vajon miért nem.

A lengyel eléggé vándornép, és ha megnézzük UK-ban vannak 1 millióan, Németországban legalább 2 millióan stb stb, és ha ezeknek a számoknak legalább a negyedét izgatja a műsor és szavaz, akkor már garantált a döntő. Viszont most úgy hozta nekik a sors, hogy se Németből, se Angliából nem szavazhattak. Így hát be se tudták magukat juttatni a végső döntőbe. Szerintem ezért is értek el mindig jó helyezéseket a múltra nézve, mert minden országban van belőlük egy-egy nagyobb bevándorlócsoport.


Viszont most, hogy nem jutottak be, szerintetek átszavaznak innen-onnan a magyarokra? Vagy szokásukhoz híven a keleti szomszédjaikra voksolnak?


És végül, szerintetek hanyadik helyen végez az AWS? Én épp hogy csak egy biztos top 10-et jósolnék nekik, persze ha a lengyelek átszavaznak.


Ha bukik a teóriám, örülhetünk a top 18-nak is.



2018. máj. 12. 02:07
 1/1 anonim ***** válasza:
16%
Egy ilyen tucat popmetál top10-be? Ne viccelj már.
2018. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!