Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet egy gitárt...

Hogyan lehet egy gitárt szintetizátorról behangolni?

Figyelt kérdés
Egy hétig olyan helyen leszek ahol nincsen számítógép! Gitározást most kezdtem eddig csak számítógépen tudtam behangolni! Viszont most nem fogom tudni behangolni mert nincs valami nagyon jó fülem hozzá! Viszont vagy egy szintetizátorom! Azon melyik hang a gitáron melyik húrral egyezik meg? Telefonra akartam szerezni programot de csak nokiára találtam. Ha esetleg valakinek van Sony Ericsson-ra prg-ja azt nagyon megköszönném! Hangológépem nincs és sajnos most nem is tudom megvenni!
2010. jún. 13. 21:10
 1/4 Thurston ***** válasza:
2010. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tudsz olvasni? Most ezzel szerinted mit tegyek nem ez volt a kérdés!
2010. jún. 13. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, most totálisan lejárattad magad, ugyanis az első válaszoló tökéletes választ adott. Mit nem értesz? Ott van kerek perec, melyik billentyűhöz melyik hang tartozik. Lenyomod, csavarod a gitárt. Azt csak tudod, melyik húr milyen hangon szól...
2010. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Daweee000 ***** válasza:
Ha esetleg nem lenne egyértelmű, a gitár húrjai a legvastagabbtól a vékonyak felé haladva E, A, D, G, H(angolszász B), E. szimplán nyomod a megfelelő billentyűt és addig csavarod amíg egy magasságú nem lesz (megszűnik az interferencia)
2010. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!