Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan aki egyedül megy/men...

Van olyan aki egyedül megy/ment fesztiválra?

Figyelt kérdés

A barátaim mind olyan unalmasak hogy ők nem gondolják jó szórakozási lehetőségnek a fesztivált. Nagyon rég szeretnék elmenni egyre de sose volt időm:/ Most a Sziget fesztiválra fogok menni viszont egyik barátom sem jönne velem mert szerintük unalmas és felesleges pénzkidobás.

Milyen lesz egyedül, baráti társaság nélkül? Ti már voltatok így?

18L



2018. ápr. 22. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem haverkodj össze valakivel/egy társasággal aztán ha inkább egyedül akarsz lenni még mindig otthagyhatod őket, de lesz is valaki akit ismersz

több napra mész?

2018. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igeen, egész hétre:)
2018. máj. 2. 08:07
 3/4 anonim válasza:

én is egész hétre mentem egyedül fesztiválra, de alig volt olyan pillanat hogy egyedül voltam, pedig senkit se ismertem ott:D akikkel megismerkedtem azokkal meg azóta is nagyon jó barátok vagyunk. szerintem ha jókedvű vagy és nyitott akkor megtalál a jó társaság vagy megtalálod te a megfelelő embereket ennyi az egész, én tuti elmennék a helyedben


19L

2018. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én is egyedül leszek, ugyan én csak egy napra megyek de találkozhatunk :) kicsit parázok mert nem voltam még fesztiválon soha :) 18/L
2018. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!