Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Menjek egyedül?

Menjek egyedül?

Figyelt kérdés
Szeretnék idén elmenni egy fesztiválra a Szigetre, de sajnos egyik barátom sem szeretne jönni mivel szerintük nagyon drága, megfizethetetlen stb. meg hogy a fesztiválok nem is jók. Én nem így vagyok vele nagyon szeretnék menni mert sok fellépő lesz akik a kedvenceimhez sorolhatók. Mit csináljak? Menjek egyedül?

2018. márc. 29. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Senki nem jönne velem, én meg sosem voltam még ilyenen... de egyedül én nem megyek :(
2018. márc. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Menj! Fesztiválon könnyen lehet barátokat találni, vagy társaságot akihez oda tudsz csapódni, ha nyitott, közvetlen vagy nem lesz gond.

De sokan vannak akik hasonló helyzetben vannak mint te, itt vagy akár Facebookon is tudsz társaságot találni, így nem kell teljesen egyedül menned.

2018. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!