Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Budapesten mely plázákban van...

Budapesten mely plázákban van zenei CD bolt?

Figyelt kérdés

Olyan boltot/boltokat keresek, ahol lehetne új (nem használt) albumokat venni. Nem muszáj plázában lennie, elég ha csak könnyen megközelíthető (2-es metróval) helyen van. A Mammutról tudom, hogy ott van az usacd boltja, de kellenének más címek is, ha esetleg ott nem találnám meg azt, amit keresek.

Ja és ilyeneket, hogy Electroworld meg MediaMarkt, ne nagyon mondogassatok, ezeken a helyeken még soha nem találtam olyat, amire szükségem lett volna.


2010. jún. 10. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb a netről ingyen leszedni gyakorlatilag bármilyen zenét, mint több ezret kidobni egy CD-re? Tényleg csak érdekel.
2010. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aki igazán szeret egy adott zenekart/énekest nem tölti le az albumjait.

Szerintem.

De ha neked jó, akkor csak töltögesd az agyon butított mp3-at meg a társait, mp4, avi, divx stb...

Tudod egyáltalán mekkor különbség van stúdió CD és mp3 között??

Én örülök, hogy olvashatok még ilyen emberekről, mint a kérdező.

2010. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ajándékként vennék CD-t egy barátomnak, mert születésnapja lesz.
2010. jún. 10. 21:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, mikor 30-adszorra hallgatok meg egy albumot, akkor már elkezdek gondolkodni azon, hogy ez tényleg megérdemel egy helyet a polcomon is. Viszont tényleg nem egy olcsó mulatság szóval nem kilóra veszem a CD-ket.
2010. jún. 10. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Camponába is van 1 jó CD bolt csak arra felé nem jó a 2-es metró.
2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
DIRKET ÍRTAM HOGY CSAK ÉRDEKEL BZDMEG!!!! Bocs, de lesz@rom, hogy ki mit gondol arról, hogy ha szeretek egy énekest/zenekart, akkor megveszem a cd-jét, nekem nincsen pénzem arra, hogy megvásárolgassam, mert akkor kilószámra "kéne" vennem. Fizesse meg,a kinek bírja a pénztárcája...
2010. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen cd-t akarsz venni. ha rock féleség, akkor érdemes megpróbálni a headbanger.hu-n (kiskörút astoriánál)
2010. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Végül megtaláltam a Mammutban azt, amit kerestem. Majd valamikor kiprobalom ezt a headbangert is.
2010. jún. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!