Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Drum & Bass-t szeretnék...

Drum & Bass-t szeretnék csinálni/készíteni. Tudtok ajánlani hozzá valami jó, egyszerűen kezelhetőprogit?

Figyelt kérdés
Egyszerűség alatt azt értem,hogy ne egy FL Studiót mert belehalnék mire megtanulnám...
2010. jún. 8. 01:44
 1/7 anonim válasza:

sajnos van egy rossz hírem...

ha igényes zenét akarsz csinálni akkor kezdj neki az fl studio tanulásának, hidd el nem nehéz ;)

2010. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thurston ***** válasza:
Képzeld el, hogy a zenélés már csak egy ilyen dolog. Tanulni és gyakorolni kell, hosszú évekig. (És jól mondtad, az ilyen DAW sziftverek is olyanok, mint egy-egy hangszer: halálodig tanulhatod nyugodtan.)
2010. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megmagyaráznád, hogy mi nehéz az FL Studio-ban? Igen, össze kell rakni a hangzásokat, és fel kell építeni a dalszerkezeteket. Nem árt ha vannak zeneelmélettel, hangtechnikával és hangszintézissel kapcsolatos ismereteid. Igen. Ezt tanulni kell.


Vagy úgy gondoltad, hogy majd valami program mindezt átugorja neked, és megcsinálja a "te zenédet"? X(

2010. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem számítógépen nem igazán lehet igényes zenét csinálni,azt élőbe tudod,van hogy 2-3 dolgot egyszerre kell csavarni,tekerni, ezt az egérrel nehezen teszed meg
2010. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thurston ***** válasza:

14:57


Erre valók a midi kontrollerek. De ha nem élőben akarsz zenélni, akkor ennek az égvilágon semmi jelentőssége sincs... Mondhatnám azt is, hogy baromságokat beszélsz.

2010. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma 15:01 bocs ha megbántottalak a véleményemmel vaze, nem vagyok valami nagy zene szerkesztő mester, virtual dj-n próbáltam,és biza szar, mindig csak 1esével tudom rátenni a cuccost,basszus sziszegés stb, egyszerre többet nem lehet,csak 1 másodperc csúszással,de akkor meg full igénytelen
2010. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Pendulum összerakott 3 albumot Reasonnel, szerintem neked is jó lesz.
2010. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!