Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Számítógépre rá lehet kötni...

ValakiVagyok15 kérdése:

Számítógépre rá lehet kötni egyszerre?

Figyelt kérdés
van egy pár éves 5.1-em ami eddig volt a számítógépre kötve most lett beszerezve zene hallgatásra egy hifi rá lehetne ezt is kötni pluszba és esetleg kiválasztani melyik szóljon vagy ilyesmi...ugy gondoltam hogy hátul marad az 5.1 és előre egy aux kábellel pedig a hifit mükődne?

2018. febr. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Működne, persze, nálam is ugyanígy van. Kösd rá a gépre, aztán a hangkezelő programban tudod állítgatni hogy miként kezelje. Nálam a mikrofon bemenetben van a hifis hangszóró pár.
2018. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh köszii :D

Az a baj, hogy hátul nincs már hely ezen az alaplapon csak három hely van amit be is foglal az 5.1

2018. febr. 5. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Gépház előlapi csatlakozó? Elég sokon szokott lenni pluszba mikrofon/füles bemenet, szerintem azzal is működhet.
2018. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem most egy h97m-e alaplap van és ezen csak 3 jack bemenet van. De lassan váltás lesz akkor majd odafigyelek erre is.
2018. febr. 7. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!