Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miben rejlik a Leander Hills...

Miben rejlik a Leander Hills zenekar népszerűsége?

Figyelt kérdés
értem hogy pop és djent. tartalmilag nálam jó kategória, amit csinálnak, de amekkora tábor veszi körül, királyságnak kéne lenniük. ezt meg nem érte el, szerintem. ti, hogy látjátok?

2018. febr. 3. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Populáris zene, szürke 50-re emlékeztető szövegek. Amúgy én is szeretem, de nem ezek miatt.
2018. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az hogy Leandernek egyedülállóan jó hangja van, és bár a zene amit játszanak kemény, a szövegeik általában érzelmesek. Így a lányok is megtalálják, akiknek bejön a szöveg meg persze maguk a zenészek is :P és a srácok is, akik a kemény riffekre, gitárszólókra, erőteljes hangra, esetleg hörgésre vágynak zenehallgatás közben.
2018. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én például azt hogy a zenének van egy laza eleje egy ütős durva közepe és egy szép vége. Jó a szöveg mond valamit és nem a semmiről beszél. Leander hangja elképesztően jó ! Nagyon őszinte zenekar és nem műanyag az egész. A srácok rengetegszer elmondják hogy ők mindig hűek magukhoz. A másik pedig hogy nagyon rendesek olyan spontán emberek hogy az valami hihetetlen. Tavaly úgy adták be a dalukat a Dalra hogy egy nappal a határ idő előtt idén pedig bár írtak egy dalt a Dalra aztán egy másikat adtak be. :D

Nagyon szeretem őket. Nem csak zenélnek mesélnek is! Én gyakran hallgatom őket rossz napjaimon egy fajta menedéket nyújtanak. HA csöndben hallgatod és figyeled a zenét az is jó de ha tombolsz rá az is. Egy olyan együttes akiket bármikor tudsz hallgatni.

2018. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!